ģimenes locekļi

"Zemgale/LLU", zaudējot, izstājas no kausa izcīņas

Raksts publicēts: 2017.01.17. 06:03:56
Raksta autors: JelgavasVestnesis.lv

Vienu no neveiksmīgākajām spēlēm sezonā pirmdienas vakarā Rīgā aizvadīja «Zemgale/LLU», kas Latvijas kausa izcīņas pusfināla atbildes spēlē piedzīvoja pamatīgu sakāvi (3:10) pret «Mogo», divu spēļu summā piekāpjoties ar 4:13 un izstājoties no kausa izcīņas. Vārtus mūsējo labā guva Raivis Kurņīgins, Eduards Hugo Jansons un Rihards Paškausks.

Latvijas kausa izcīņas turnīru «Zemgale/LLU» šosezon iesāka ar ceturtdaļfināla barjeru. Divās spēlēs (2:1, 9:3) mūsējie uzvarēja «Rīgas» hokejistus, kuriem nesen zaudējām Latvijas čempionāta regulārās sezonas spēlē. Pusfinālā pirmajā spēlē pret «Mogo» vienību, kas šobrīd uzskatāma par vienu no spēcīgākajām Latvijā, mūsējie noraidījumiem bagātā spēlē piekāpās ar 1:3, pamatīgi sarežģījot savu situāciju atbildes cīņai.

Mačs viesos iesākās pat cerīgi, jo ievadā ieguvām skaitlisko vairākumu un tā noslēgumā arī izmantojām viena hokejista pārsvaru, Raivim Kurņīginam izvirzot komandu vadībā ar minimālu 1:0. Turpinājums gan aizritēja pilnībā Rīgas komandas zīmē, un nedaudz vēlāk nepilnu divu minūšu laikā pa vārtiem guva Rūdolfs Prūsis un Elviss Želubovskis, kā rezultātā 1:2 un divu spēļu summā cerības jau pavisam maz. Līdz 16. minūtei intrigas vairs praktiski nebija, jo rīdzinieki iemeta trīs bezatbildes ripas un mačā ieguva graujošu 5:1 pārsvaru.

Pēc šāda pavērsiena komandas galvenais treneris Haralds Vasiļjevs nolēma mainīt vārtsargu - Reiņa Petkus vietā Rihards Cimermanis. Perioda beigu daļā vienu ripu atguva Eduards Hugo Jansons, taču arī pretinieki spējam atbildēt ar vieniem vārtiem, tādējādi pēc astoņu vārtu perioda mūsējie iedzinējos ar bezcerīgu 2:6. Pie šāda rezultāta jelgavnieku spēle bija pilnībā pazudusi un izpaudās negatīvās emocijas - viens pēc otra noraidījumus saņēma jelgavnieki, un perioda beigās tablo jau vēstīja 2:8.

Pēdējās 20 minūtes bija vairs tikai formalitāte un atlika noskaidrot precīzu spēles galarezultātu. Gados jaunais Rihards Paškausks guva trešos vārtus «Zemgale/LLU», bet rīdzinieki arī pie šāda rezultāta neatslāba, kopumā spēlēja visai disciplinēti, iemeta vēl divus vārtus un sagādāja Jelgavas komandai smagāko zaudējumu šajā sezonā - 3:10. Ar šo zaudējumu mūsējie arī izstājušies no Latvijas kausa izcīņas un turpinājumā pilnībā varēs koncentrēties Latvijas čempionātam.

18. janvārī Jelgavas ledus hallē mūsējiem Latvijas čempionāta regulārās sezonas spēle pulksten 19.30 spēle pret «Kurbadu».

AUTOdoc.lv

0.26724100112915 56(0) - 0.1705470085144 2024.04.19. 21:20 http://www.jelgavniekiem.lv/?act=4&art=39380 ip: 172.69.6.52 usememcache: 1