7

"Zemgale/LLU" atgūst formu, uzvarot "Prizmu"

Raksts publicēts: 2017.01.07. 16:22:27
Raksta autors: JelgavasVestnesis.lv

Latvijas hokeja Virslīgas regulārās sezonas spēlē uz uzvaru takas atgriezusies Haralda Vasiļjeva vadītā «Zemgale/LLU», kas aizvadīja pārliecinošas 40 minūtes un galarezultātā ar 5:2 pieveica Rīgas «Prizmu». Pa vārtiem Jānim Bērziņam, Raivim Kurņīginam, Romānam Nekļudovam, Raimondam Upeniekam un Rinaldam Rosinskim.

Latvijas hokeja čempionāta līdervienība «Zemgale/LLU» pēc divu nedēļu pauzes Virslīgas spēlē atgriezās 4. janvārī, kad viesos ar 2:6 visai bezcerīgi zaudēja Liepājas hokejistiem. Pēc mača skarbs bija arī komandas galvenais treneris Haralds Vasiļjevs, atzīmējot, ka komandas laukumā neesot bijis un viņam šķitis, ka puiši vēl esot svētku svinībās. Tāpat treneris sacīja, ka puišus brīdinājis - turpinājumā nav vērts cerēt, ka bez smaga darba uzvaras izdosies izcīnīt tikpat bieži.

Diemžēl komanda palikusi arī bez līdzšinējā kapteiņa un viena no galvenajiem aizsardzības balstiem Jāņa Bullīša, kurš pārcēlās uz finansiāli spēcīgāko «Mogo», kas sezonas sākumā no Jelgavas savāca vēl vienu līderi Raimondu Vilkoitu. Vasiļjevs piebilda, ka viņš tāpat tic savai komandai un arī ar esošajiem spēlētājiem var sasniegt rezultātu. Pret «Prizmu» jau 30. sekundē iemeta Jānis Bērziņš. Drīz vien rīdzinieki atspēlējās, bet līdz perioda beigām pa vārtiem vēl pievienoja Raivis Kurņīgins un Romāns Nekļudovs - 3:1 pēc 20 minūtēm.

Otrā perioda sākumā ilgāku laiku nācās uzspēlēt arī piecatā pret trijiem, bet kopējām komandas pūlēm sarežģīto minūti izdevās izturēt. Turpinājumā daudz noraidījās Rīgas komanda, un 28. minūtē jelgavnieki parādīja, kā jaizmanto lielais vairākums - precīzs metiens Raimondam Upeniekam. Nedaudz vēlāk ar vārtiem izcēlās cits aizsargs, raženais Rinalds Rosinskis, tādējādi pēc 40 nospēlētām minūtēm «Zemgale/LLU» atbalstītāji par uzvaru jau varēja justies visai droši (5:1).

Trešajā periodā rīdzinieki vienus vārtus atguva, taču Jelgavas komandas atgriešanos uz uzvaru takas apdraudēt nespēja - 5:2. Ar 54 izcīnītiem punktiem 24 spēlēs mūsējie saglabā pirmo vietu turnīra tabulā.

Nākamais mačs «Zemgale/LLU» paredzēts 11. janvārī viesos pret «Rīgas» gados jaunajiem, bīstamajiem un enerģiskajiem hokejistiem. Mača sākums pulksten 19.15.

AUTOdoc.lv

0.30247402191162 57(0) - 0.18763399124146 2024.03.29. 14:58 http://www.jelgavniekiem.lv/?act=4&art=39316 ip: 34.201.28.181 usememcache: 1