Ziedīte

Zemgalieši piedzīvo zaudējumu pret "Mogo"

Raksts publicēts: 2016.12.22. 07:34:31
Raksta autors: JelgavasVestnesis.lv

Latvijas hokeja Virslīgas čempionātā regulārās sezonas ietvaros aprāvusies «Zemgale/LLU» iespaidīgā uzvaru sērija. Viesos Rīgā mūsējie pēcspēles metienu sērijā piekāpās čempionāta vicelīderei un vienas no visa turnīra favorītēm «Mogo» - 2:3. Jelgavnieku vārtus sargāja Jānis Bērziņš un Raimonds Upenieks.

«Zemgale/LLU» pirms trešdienas spēles bija uzvarējusi 11 pēc kārtas Latvijas čempionāta regulārās sezonas spēles un vēl divi panākumi pievienoti Latvijas kausa izcīņā. Sestdien komanda ieguva pozitīvas emocijas Jelgavas ledus hallē aizvadītajā labdarības spēlē pret Latvijas Hokeja līgas (LHL) amatieru izlasi. Pret «Mogo» šosezon bija aizvadītas trīs spēles, no kurām vienā izcīnīta uzvara, pie tam pēdējā tikšanās reizē, kad jelgavnieki pieveica pretiniekus ar 6:3. Pirms spēles abas komandas ieņēma turnīra tabulas pirmās divas vietas, mūsējiem esot līderiem.

Mača pirmajā trešdaļā labi darbojās abu komandu vārtsargi Reinis Petkus un Henrijs Ančs. Jelgavas komanda izturēja arī vienu skaitlisko mazākumu, un pēc 20 nospēlētām minūtēm rezultāta tablo vēstīja bezvārtu neizšķirtu 0:0. Otrā perioda ievadā Jānis Bērziņš vadībā izvirzīja mūsējos, bet trešdaļas vidū «Mogo» īsā laikā atbildēja ar diviem precīziem metieniem (1:2). Atlikušajā perioda daļā jelgavnieki divas reizes spēlēja vairākumā, taču šādu iespēju izmantot nespēja un pirms izšķirošā nogriežņa bija iedzinējos ar 1:2.

Trešās ceturtdaļas sākumdaļā jelgavnieki izcilu iespēju sagaidīja - pretinieki īsā laikā divas reizes pārkāpa noteikumus, un, spēlējot piecatā pret trijiem, izcēlās Raimonds Upenieks - 2:2. Atlikušajā pamatlaika daļā rezultāts uz tablo vairs nemainījās, tādējādi bija jāspēlē papildlaiks. Arī pēc vēl piecām nospēlētām minūtēm uzvarētāju noskaidrot neizdevās, tādējādi cīņa nonāca līdz pēcspēles metieniem.

Anču pārspēt neizdevās Raimondam Upeniekam, Rinaldam Rosinskim, Ērikam Ozollapam, Jānim Bērziņam un Valentīnam Feoktistovam, bet rīdziniekiem piektajā metienu sērijā izcēlās Krišs Lipsbergs, apraujot Jelgavas komandas uzvaru sēriju pie 13 spēlēm. Turnīra tabulā «Zemgale/LLU» ar 51 punktu joprojām saglabā pirmo vietu.

2016. gadā «Zemgale/LLU» komandai tā bija pēdējā spēle, bet nākamais mačs Latvijas čempionātā paredzēts 4. janvārī Liepājā, kur spēles sākums pulksten 18.30.

1.610298871994 56(0) - 1.471207857132 2024.04.20. 16:09 http://www.jelgavniekiem.lv/?act=4&art=39210 ip: 172.70.126.159 usememcache: 1