Bārbala

"Zemgalei/LLU" iespaidīga uzvara pret "Mogo"

Raksts publicēts: 2016.11.17. 10:22:27
Raksta autors: JelgavasVestnesis.lv

Jelgavas ledus hallē šovakar trešo no septiņām mājas spēlēm novembrī aizvadīja «Zemgale/LLU». Gūstot piekto uzvaru pēc kārtas, Haralda Vasiļjeva trenētā komanda ar 6:3 apspēlēja Rīgas «Mogo», kas uzskatāma par vienu no čempionāta favorītēm. Pa vārtiem guva Artjoms Ogorodņikovs, Rihards Paškausks, Eduards Hugo Jansons, Romāns Nekļudovs, Kristaps Millers un Raivis Kurņīgins. Sestdien Jelgavā viesosies Liepājas hokejisti.

«Zemgale/LLU» sezonas ievadā spēlē patiesi spilgti. Leģendārajam trenerim Haraldam Vasiļjevam izdevies izveidot spēcīgu kolektīvu, bet jāizceļ arī laba sastāva komplektēšana, jelgavnieku rindās esot gan pieredzējušiem, gan jauniem un enerģiskiem spēlētājiem. Par skaistāko uzvaru līdz šim jāizceļ nesen gūtais 7:1 panākums pret Latvijas bagātāko komandu «Kurbadu». Ogres komandai izdevies uzvarēt pēdējās spēlēs, tāpēc pirms šī mača ogrēniešiem bija par vienu punktu vairāk un izdevās atbildīt «Zemgale/LLU» uz otro vietu.

Jau pašā ievadā Jelgavas hokejisti spēja uzspiest savu spēli, un viesi 73 sekunžu laikā nopelnīja divus noraidījumus, un lielajā skaitliskajā vairākumā izcēlās viens no mājinieku ātrākajiem hokejistiem Artjoms Ogorodņikovs. Lielisks vairākums arī turpinājumā - 32 sekundes vēlāk, spēlējot piecatā pret četriem, izcēlās Rihards Paškausks, tādējādi īsā laikā jelgavnieki ieguva patīkamu 2:0 pārsvaru. Perioda turpinājumā netrūka asumu, bet 15. minūtē «Mogo» vienus vārtus atguva - pēc 20 minūtēm rezultāta tablo vēstīja 2:1 par labu «Zemgale/LLU».

Eduards Hugo Jansons 27. minūtē ar precīzu metienu atkal deva divu vārtu handikapu Jelgavas komandai - 3:1. Perioda vidū rīdzinieki atkal pietuvojās, kad pagājušās sezonas «Zemgale/LLU» uzbrukuma līderis Juris Ziemiņš sarūgtināja Reini Petkus (3:2). Turpinājumā mūsējie izturēja mazākumu, nesalūza un perioda noslēdzošajā daļā Romāns Nekļudovs guva jau ceturtos vārtus (4:2). Trešās trešdaļas sākumā iemeta Kristaps Millers un Raivis Kurņīgins, tādējādi cīņas liktenis jau bija izšķirts (6:2). «Mogo» vienus vārtus atguva, bet mājinieki svinēja drošu uzvaru ar 6:3.

«Zemgale/LLU» jau 11. uzvara 15 aizvadītajās čempionāta spēlēs, tādējādi izcīnīti 34 punkti un atkal izdevies atkarot pirmo vietu turnīra tabulā.

19. novembrī Jelgavā pret pagājušās sezonas čempioni Liepājas komandu «Zemgale/LLU» aizvadīs nākamo spēli. Mača sākums pulksten 16.

0.45994591712952 56(0) - 0.35560965538025 2024.04.25. 11:34 http://www.jelgavniekiem.lv/?act=4&art=38953 ip: 172.70.34.228 usememcache: 1