ģimenes locekļi

Zemgalieši pieveic arī HS "Rīga"

Raksts publicēts: 2016.09.22. 09:36:24
Raksta autors: Jelgavniekiem.lv

21. septembri Jelgavas ledus hallē norisinājās Latvijas hokeja Virslīgas čempionāta spēle starp HK “Zemgale/LLU” un HS “Rīga”. Jelgavnieki spēja pretiniekus uzveikt ar rezultātu 3:2.

Pirmās trešdaļas sākumā aktīvāk cīnījās HS “Rīga” spēlētāji, kuri izmantoja jelgavnieku “gurdumu”. Jau spēles otrajā minūtē trīs rīdzinieki devās ātrā pretuzbrukumā vienam no Jelgavas aizsargiem un mainīja spēles rezultātu. Uzbrucēja Romāna Glazkova raidītā ripa trāpīja vārtsarga Reiņa Petkus plecā, atlecot atsitās pret vārtu stabu un ielidoja vārtos – 0:1. Gūtie vārti uz ilgu laiku izvirzīja HS “Rīga” spēles vadībā, liekot nervozēt laukuma saimniekiem. Trešdaļas gaitā HK “Zemgale/LLU” pārņēma iniciatīvu, bet viesi veiksmīgi darbojās aizsardzībā, atbildēja ar bīstamiem pretuzbrukumiem un trešdaļa noslēdzās bez gūtiem vārtiem.

Otrajā trešdaļā abas komandas turpināja sīvu cīņu bez vārtu guvumiem, lēnām pārejot uz spēli ar asiem spēka paņēmieniem, mēģinot lauzt pretinieka garu. HS “Rīga” pretuzbrukumi bija bīstamāki nekā ledus saimniekiem, bet tuvojoties trešdaļas nobeigumam, rīdzinieku spēki sāka izsīkt. Pirms pēdējās trešdaļas minūtes HK “Zemgale/LLU” uzsāka pamatīgu ofensīvu un HS “Rīga” aizsargi vairs netika līdzi pretiniekiem. Tas ļāva Raivim Kurniginam, pēc Olafa Aploka un Raimonda Upenieka piespēlēm, izslidot no aizvārtes un pārspēt vārtsargu Deniju Romanovski, izlīdzinot spēles rezultātu – 1:1.

Viesu spēku trūkuma dēļ, trešo trešdaļu aktīvāk aizsāka HK “Zemgale/LLU” un jau 49.sekundē pēc Raimonda Vilkoita un Raivja Kurnigina piespēlēm, Olafs Aploks ar precīzu metienu no zonas vidus daļas izvirzīja jelgavniekus vadībā – 2:1. Likās, ka ir panākts spēles lūzums un atliks tikai nostiprināt spēles rezultātu, bet HS “Rīga” spēja atgūt zaudētos vārtus. Sestajā minūtē viesi veica vienu no retiem uzbrukumiem un savā aizsardzības zonā, paklūpot jelgavnieku aizsargam, bez pieskatīšanas palika uzbrucējs Romāns Glazkovs, kurš ar precīzu metienu vārtos izlīdzināja spēles rezultātu – 2:2. Tomēr HK “Zemgale/LLU” spēku pārsvars bija tik acīmredzams, ka jau pēc 40 sekundēm pirmajā maiņā tika gūti trešie vārti. Pēc Raivja Kurnigina un Raimonda Vilkoita piespēlēm, Olafs Aploks spēlētāju aizsegā izdarīja metienu un panāca – 3:2. Līdz trešdaļas beigām komandas turpināja sīkstu cīņu, bet pateicoties pretinieku vārtsarga Denija Romanovska pašaizliedzīgajai spēlei, rezultāts vairs nemainījās un HK “Zemgale/LLU” izcīnīja savu ceturto uzvaru piecās spēlēs.

AUTOdoc.lv

1.4638781547546 56(0) - 1.2824859619141 2024.04.16. 12:39 http://www.jelgavniekiem.lv/?act=4&art=38560 ip: 172.69.6.91 usememcache: 1