Līksma,
Bārbala

Agarska Triāla klubs veiksmīgi startē Čehijā

Raksts publicēts: 2016.08.08. 11:07:52

6. un 7.augustā Čehijā, netālu no Sokolovas aizvadīti Eiropas triāla čempionāta kārtējie posmi, kur ar labiem rezultātiem startējuši arī sportisti no Agarska Triāla kluba, informē tā vadība.

Pēc iepriekšējā, Francijā notikušā, posma, kur Andris Grīnfelds (Agarska Triāla klubs) junioru vērtējumā ieguva sesto vietu, sezonas kopvērtējumā pēc trīs posmiem, viņš ierindojās augstajā astotajā vietā.

Sokolovā junioru grupā sestdien piedalījās 24 dalībnieki. Pēc pirmā apļa A.Grīnfelds atradās 9.vietā, bet otrajā aplī rezultātu nosargāt neizdevās un sacensību finišā ar dalītiem 68 soda punktiem viņš izcīnīja 13.vietu. Kopvērtējumā ar 12 soda punktiem uzvarēja Lielbritānijas pārstāvis, bet 2. Un 3.vietu ieņēma itāļi.

Savukārt, svētdien A.Grīnfelds pēc pirmā apļa ar 34 soda punktiem ieņēma 13.vietu, taču otro apli nobrauca ar 23 punktiem, uzrādot sesto labāko rezultātu aplī. Finišā ar 57 soda punktiem viņš ierindojās 8.vietā, to saglabājot arī sezonas kopvērtējumā pēc aizvadītiem pieciem posmiem.

Svētdien A.Grīnfelds Sokolovā vadīja treniņus un šobrīd aizvada 300 km tālo ceļu uz Vāciju, lai svētdien, 14.augustā piedalītos pēdējā Eiropas čempionāta posmā, kas notiks Vācijā, Groshoibahā.

1.5415089130402 55(0) - 1.3817970752716 2024.04.25. 18:38 http://www.jelgavniekiem.lv/?act=4&art=38307 ip: 172.70.179.98 usememcache: 1