Ritvaldis

Jelgavas badmintonistiem – visu kalumu medaļas

Raksts publicēts: 2016.04.25. 09:00:39
Raksta autors: Kristiāna Kuzmina

23. un 24.aprīlī Valkā notika Latvijas čempionāts badmintonā jauniešiem U11 – U17 vecuma grupās. Jelgavu šajā sporta notikumā pārstāvēja seši badmintona spēlētāji - divas meitenes un četri zēni. Mājās viņi pārveda septiņas medaļas – trīs zelta, trīs sudraba un vienu bronzas.

U13 grupā Jelgavas 4.vidusskolas 5.klases skolnieks Pauls Rozenvalds izcīnīja divas zelta medaļas. Pirmo zelta medaļu Pauls izcīnīja zēnu vienspēļēs, bet otro kopā ar Jelgavas 4.sākumsskolas 5.klases skolnieku Ralfu Rubeni, uzvarot zēnu dubultspēlēs. Šajā čempionātā U13 vecuma grupā Pauls Rozenvalds izcīnīja arī sudraba medaļas jauktajās dubultspēles kopā ar siguldieti Anniju Rulli Titavu. Pauls Rozenvalds izmantoja iespēju spēlēt arī vecākā grupā, un kopā ar valmierieti Gustavu Ankravu izcīnīja trešo vietu U15 zēnu dubultspēļu turnīrā.
Savukārt Ralfs Rubenis vienspēlēs izcīnīja 8.vietu, bet kopā ar Jelgavas 4.vidusskolas 4.klases skolnieci Leniju Slivjuku jauktajās dubultspēlēs izcīnīja 6.vietu. Meiteņu vienspēlēs Lenija Slivjuka izcīnīja 8.vietu.

U15 vecuma grupā divas sudraba medaļas izcīnīja Jelgavas Spīdolas ģimnāzijas 7.klases skolnieks Daniēls Čulka. Pirmo sudraba medaļu viņš izcīnīja zēnu vienspēlēs, bet otro jauktajās dubultspēlēs kopā ar siguldieti Amandu Sofiju Grosbergu. Tāpat U15 vecuma grupā piedalījās arī Jelgavas 4.vidusskolas 6.klases skolnieks Mariss Sustrups, kurš zēnu vienspēlēs šogad palika 13.vietā, bet zēnu dubultspēļu turnīrā, pārī kopā ar Daniēlu Čulku, izcīnīja 6.vietu.

Savu pirmo medaļu badmintonā izcīnīja arī Jelgavas 4.vidusskolas 3.klases skolniece Elīza Paula Rozenvalde, kura piedalījās B līgas turnīrā U11 vecuma grupā, izcīnot 3.vietu. B līgas turnīrs Latvijas čempionāta ietvaros tika organizēts pirmo reizi, lai Latvijas badmintona kopienai piesaistītu jaunus spēlētājus, kuri citkārt būtu nobijušies no līdzdalības Latvijas čempionātā kopā ar spēcīgākajiem sava vecuma Latvijas badmintona spēlētājiem.

Latvijas čempionātā badmintonā jauniešiem U11 – U17 vecuma šogad piedalījās 98 dalībnieki no dažādām Latvijas pilsētām.

0.14283013343811 55(0) - 0.045968055725098 2024.04.24. 18:06 http://www.jelgavniekiem.lv/?act=4&art=37707 ip: 172.70.178.111 usememcache: 1