Bernadeta

Vienā spēlē gūst 13 vārtus

Raksts publicēts: 2016.01.10. 09:49:30
Raksta autors: jelgavasvestnesis.lv

Sestdienas vakarā Tukuma ledus hallē graujošu uzvaru Latvijas hokeja Virslīgas regulārās sezonas turnīrā izcīnīja Aigara Ciprusa trenētā «Zemgale/LLU», kas ar 13:1 pieveica gados jaunos «HS Rīga 99/HK Tukums» komandu. Divi vārti un divas rezultatīvas piespēles šoreiz Artūram Batrakam.

Latvijas hokeja Virslīgas čempionātā jelgavnieki pēdējās divās spēlēs bija izcīnījuši graujošas uzvaras pret turnīra pastarītēm, kas jūtami atspoguļojās Latvijas kausa izcīņas pusfināla pirmajā spēlē pret «Mogo» - pretinieki bija ātrāki, uzvarēja divcīņās un sagādāja mūsējiem sakāvi ar 1:7. Šovakar komanda devās uz Tukumu, kur mājas spēles aizvada pastarīte «HS Rīga 99/HK Tukums».

Mača sākumā divu minūšu noraidījumu izpelnījās viesu aizsargs Jorens Grauds, bet pretinieki viena hokejista pārsvaru izmantot nespēja. Perioda vidusdaļā jelgavniekus vadībā izvirzīja Toms Tauriņš, bet vēl nepilnas piecas minūtes vēlāk divu vārtu pārsvaru nodrošināja Kristapa Millera precīzais metiens - pēc 20 minūtēs uz tablo komfortabls 2:0 pārsvars.

Pretinieki līdz perioda vidum prata nosargāt savus vārtus neskartus, bet trešdaļas vidusdaļā ripa mājinieku vārtos lidoja viena pēc otras - Jelgavas komanda guva sešus bezatbildes vārtus un pēc 40 minūtēm jau bija nodrošinājuši uzvaru (8:0). Skaidrs, ka pie šāda rezultāta maksimālu koncentrēšanos saglabāt ir ļoti grūti, un vienus vārtus iemeta arī pretinieki, taču mūsējie atbildēja vēl ar pieciem precīziem metieniem un izcīnīja graujošu uzvaru ar 13:1.

Divi vārti un divas rezultatīvas piespēles Artūram Batrakam, 2+1 Olafam Aplokam un Jurim Ziemiņam, divi vārti arī Tomam Tauriņam, bet pa trim rezultatīvām piespēlēm sakrāt pamanījās Raivis Kurņīgins un Didzis Jansons. Turnīra tabulā ar 31 punktu mūsējie ierindojas piektajā vietā septiņu komandu konkurencē, bet sešu punktu attālumā ir otrā pozīcija.

12. janvārī Jelgavas vienībai paredzēta Latvijas kausa izcīņas pusfināla atbildes spēle. Mača sākums pulksten 19.15.

0.93821811676025 56(0) - 0.80874466896057 2024.04.16. 10:12 http://www.jelgavniekiem.lv/?act=4&art=37144 ip: 172.70.126.94 usememcache: 1