Ritvaldis

«Zemgale/LLU» atkal sagrauj pastarīšus

Raksts publicēts: 2015.12.29. 07:51:31
Raksta autors: jelgavasvestnesis.lv

Pirmdienas vakarā Latvijas hokeja Virslīgas čempionātā regulārā turnīra ietvaros spēli pēc 12 dienu pārtraukuma aizvadīja «Zemgale/LLU». Tiekoties ar vienu no turnīra pastarītēm «HS Rīga», mūsējie guva deviņus vārtus un galarezultātā svinēja graujošu uzvaru ar 9:1.

Pēdējo spēli Latvijas hokeja Virslīgas čempionātā mūsējie aizvadīja 16. decembrī, kad bez problēmām ar 8:0 sagrāva «HS Rīga 99/HK Tukums» komandu. Pēc tam komandas galvenais treneris Aigars Cipruss devās vadīt Lietuvas U-20 izlase pasaules junioru čempionātā 1. divīzijas B grupā. Dienvidu kaimiņu savās mājās Elektrēnu ledus hallē izcīnīja četras uzvaras piecās spēlēs un palika tikai aiz pārliecinošās turnīra uzvarētājas Ungārijas.

Virslīgas turnīrā Cipruss un «Zemgale/LLU» atgriezās ar spēli pret potenciāli vājāku komandu HS «Rīga», kas turnīra tabulā ir viena no divām pastarītēm. Jau 6. minūtē viesu sastāvā izcēlās komandas jaunieguvums Matīss Gelažis - 1:0. Arī turpinājumā mūsējie laukumā dominēja un līdz 9. minūtes beigām, pateicoties Raivja Kurņīgina un Raimonda Vilkoita vārtu guvumiem, jelgavnieki bija vadībā jau ar itin komfortablo 3:0. Pie šāda pārsvara sekoja neliels atslābums, un Juliāns Misjus vienu ripu ieraidīja arī Jelgavas komandas vārtos - 1:3.

Raivis Kurņīgins ātri vien atbildēja ar otro vārtu guvumu šajā spēlē, un jelgavnieki pirmās 20 minūtes noslēdza ar 4:1 handikapu. Otro periodu mūsējie iesāka lieliski - divu ar pusi minūšu laikā izcelties paspēja Juris Ziemiņš un lietuvietis Daniels Nomanovs, tādējādi viesu pārsvars jau kļuva graujošs - 6:1. Perioda atlikušajā daļā laukumā netrūka asumu, bet pēdējo vārdu teica «Zemgale/LLU» - Jurim Ziemiņam otrie vārti un 7:1. Atlikušajās 20 minūtēs pa vārtiem vēl guva Matīss Gelažis un Artūrs Batraks, un jelgavnieki galarezultātā sagrāva pretiniekus ar 9:1.

Pa diviem vārtiem šajā spēlē guva Matīss Gelažis, Juris Ziemiņš un Raivis Kurņīgins, kuram arī rezultatīva piespēle. Pa vārtiem un trim rezultatīvām piespēlēm Artūram Batrakam un Danielam Nomanovam.

9. janvārī komanda viesosies Tukumā pie «HS Rīga 99/HK Tukums» hokejistiem. Mača sākums 16.30.

0.25777387619019 56(0) - 0.1627025604248 2024.04.24. 18:27 http://www.jelgavniekiem.lv/?act=4&art=37089 ip: 172.69.59.122 usememcache: 1