7

Pēcspēles metieni pieviļ mūsu hokejistus

Raksts publicēts: 2015.09.19. 21:38:32
Raksta autors: jelgavasvestnesis.lv

Sestdienas pēcpusdienā Jelgavas ledus hallē pirmo reizi sezonā skatītāji Latvijas hokeja Virslīgas čempionātā varēja vērot pēcspēles metienus, kas gan cerēto uzvaru mūsu hokejistiem nenesa.

«Zemgale/LLU» ātri spēlē izvirzījās vadībā, taču neveiksmīgi iesāka otro periodu (1:1). Līdz spēles beigām komandas vairs vārtus neguva, bet pēcspēles metienos vienīgais precīzais metiens padevās «Prizma» uzbrucējam Jurijam Kļujevskim - 1:2 un trešais zaudējums pēc kārtas.

Sezonas sākums Aigara Ciprusa komandai rezultātu ziņā nav padevies pārāk veiksmīgs, lai gan sniegums brīžiem ir pat ļoti solīds. Pēc 6:2 uzvaras sezonas ievadā pret vienu no potenciālajām turnīra pastarītēm HASC jelgavnieki pirms šīvakara spēles bija piedzīvojuši divus zaudējumus - 0:3 pret HK «Mogo» un 3:4 pret Liepājas hokejistiem. Ceturtajā sezonas spēlē mūsējie spēkojās ar «Prizmu».

Pirmā perioda sākumā komandas izcēlās ar vairākiem noraidījumiem, bet mūsējie septītajā minūtē no tā bija tikai ieguvēji. Spēlējot skaitliskajā mazākumā, pretuzbrukumā aizrauties spēja Juris Ziemiņš, kurš arī atklāja spēles rezultātu - 1:0. Pagalam neveiksmīgs izvērtās otrā perioda sākums - jau 19. sekundē Renārs Undelis pārspēja Nikolaju Žurkovu (1:0). Jāsaka, ka pirmajā periodā mūsējie aizsardzībā spēlē ļoti stabili un disciplinēti, kas arī ļāva pirmajā periodā nosargāt 1:0 pārsvaru.

Kopumā jāatzīmē, ka abas vienības spēlēja ļoti prātīgi, pārāk bieži nepārkāpjot noteikumus, tādējādi pārliecinoši lielāko spēles daļu spēle risinājās vienādos sastāvos. Līdz trešā perioda beigām vārti tā arī netika gūti, kā rezultātā (1:1) pirmo reizi sezonā mūsējiem bija jāspēlē papildlaiks. Interesanti, ka iepriekšējās sezonās regulārajā turnīrā pēc nospēlētām 60 minūtēm pie neizšķirta rezultāta uzreiz sekoja pēcspēles metieni, taču šogad vispirms tiek aizvadīts piecu minūšu papildlaiks.

Tajā vārti tā netika gūti, lai arī rīdzinieki pēdējās 50 sekundes spēlēja četratā pret trijiem mūsējiem. Pēcspēles metienos pirmajās trīs sērijās hokejisti nespēja gūt vārtus, bet ceturtajā pēc Sanda Zolmaņa neveiksmīga mēģinājumā Žurkovu viesu rindās apspēlēt prata Jurijs Kļujevskis - 1:2.

26. septembrī mūsējie pirmo reizi šajā sezonā spēlēs izbraukumā - Rīgas hokeja hallē pulksten 14 spēle pret HS «Rīga».

0.30785894393921 58(0) - 0.17834997177124 2024.03.29. 01:15 http://www.jelgavniekiem.lv/?act=4&art=36565 ip: 172.70.38.217 usememcache: 1