Jadviga

Vāji spēlē vairākumā un zaudē Liepājai

Raksts publicēts: 2015.03.31. 08:55:12
Raksta autors: Krišs Upenieks

Pirmdienas Liepājas ledus hallē startēja Latvijas hokeja Virslīgas bronzas sērija starp HK «Liepāja» un HK «Zemgale/LLU». Vēl otrā perioda beigu daļā pie neizšķirta 1:1 rezultāta viesiem bija iespēja spēlēt lielajā skaitliskajā vairākumā, bet tas bija pagalam neveiksmīgs. Izšķirošajās 20 minūtēs ielaidām piecas ripas un noslēgumā zaudējām ar graujošu 1:6. Bronzas medaļas iegūs komanda, kas gūs uzvaras trīs spēlēs.

Liepājnieki pirms izslēgšanas turnīra sastāvam pievienoja vairākus Rīgas «Dinamo» hokejistus, bet visvairāk izcēlās uzbrucējs Roberts Bukarts. Daudzi gan izteicās, ka atmosfēra Liepājas komandā pēc papildinājumiem nav tā labākā, pie tam kapteinis Mārtiņš Gipters sociālajā vietnē «Twitter» izteica neapmierinātību ar to, ka hokejisti, kuri visu sezonu cīnījušies kluba labā, tagad ir pastumti malā.

Pusfināla sērijā «Liepāja» četrās spēlēs ar 1-3 piekāpās pieredzējušajiem Ogres «Kurbada» hokejistiem. Pirms bronzas sērijas no Liepājas komandas uz izlasi tika izsaukti potenciāli meistarīgākie hokejisti - Bukarts, Gunārs Skvorcovs un Mārtiņš Porejs. Pirmajā periodā mājinieki spēlēja aktīvu hokeju, presingojot mūsējos jau vidus zonā. Lai gan devītajā minūtē Bruno Zabis liepājniekus izvirzīja vadībā, trešdaļas beigu daļā Artūrs Āboliņš panāca 1:1.

Ja iepriekšējās izslēgšanas turnīras spēlēs Jelgavas klubs spēlēja izteiktu pretuzbrukumu hokeju, tad Liepājā pat pretinieku pāreja no aizsardzības uzbrukumā bija krietni ātrāka un bīstamāka. Perioda beigās mūsējie gandrīz pilnas divas minūtes varēja spēlēt piecatā pret trijiem, bet šis vairākums bija ļoti, ļoti vājš - principā tikai viens nopietns metiens vārtu virzienā, ļoti lēna spēle, kā rezultātā reālu cerību izvirzīties vadībā nebija.

Trešās trešdaļas pašā sākumā neveiksmīgi spēlējām aizsardzībā, izlaidām vārtu priekšā Arti Aniņu, kurš arī meta precīzi vārtu stūrī - 1:2. Pēc šāda pavērsiena mūsējie salūza pavisam, pretinieki vārtus guva visdažādākajos veidos, tāpēc noslēgumā jelgavniekiem graujošs zaudējums ar 1:6, lai gan iespējas otrā periodā beigās bija pat pavērst spēli sev par labu...

Jau otrdien Liepājas ledus hallē pulksten 18.30 komandas aizvadīs sērijas otro spēli.

0.35102200508118 55(0) - 0.24312496185303 2024.04.18. 08:15 http://www.jelgavniekiem.lv/?act=4&art=35754 ip: 172.70.178.176 usememcache: 1