7

Pieļaujot rupjas kļūdas, zaudē sērijas trešo spēli (1)

Raksts publicēts: 2015.03.24. 23:30:37
Raksta autors: jelgavasvestnesis.lv

Jelgavas ledus hallē rupjas kļūdas Latvijas hokeja Virslīgas pusfinālsērijas spēlē pret HK «Mogo» pieļāva HK «Zemgale/LLU», kas arī liedza nopietni pacīnīties par uzvaru spēlē. Rīdzinieku pieredzējušie aizsargi mūsējiem izvērsties neļāva, kamēr paši viesi savas iespējas izmantoja un svinēja uzvaru ar 5:1. Vienīgos vārtus mājinieku labā iemeta Aldis Āboliņš. Trešdien Jelgavā sērijas ceturtā spēle.

Pēc smagās piecu spēļu sērijas pret «Rīga/Prizma» jelgavnieki pirmo pusfināla spēli aizvadīja lieliski uzņemtajā ritmā un uzvarēja ar 1:0, pateicoties Māra Mieža vārtiem trešā perioda sākumdaļā. Otrā sērijas spēle jau izvērtās krietni smagāka, jau pēc pirmā perioda bijām iedzinējos ar 0:3, nākamajās 20 minūtēm pievilkām līdz 3:4, tomēr galarezultātā pretiniekiem vienalga graujoša uzvara ar 7:3.

Otrdienas spēles pirmo periodu jelgavnieki aizvadīja sev ierastajā stilā - pretinieki cieši sagaidīti savā zonā un, iegūstot ripu, ātra pāreja uzbrukumā. Rezultātu gan tas pirmajās 20 minūtēs nedeva, jo pretinieki ātri jelgavniekus sagaidīja vidējā zonā, kā rezultātā līdz nopietniem metieniem mājinieki pat netika. 9. minūtē mūsējie pamatīgi iekrita aizsardzībā, caur labo malu līdz vārtiem aizlauzās Elviss Želubovskis - metiens zem pārliktņa un 0:1.

Otrā perioda sākumā vairākuma pēdējās sekundēs Oļegs Sorokins teicami piespēlēja Ronaldam Cinkam, kuram spēcīgs metiens tuvajā stūrī - 0:2. Drīz vien pretinieki ar noraidījumu deva cerību atgūt vienus vārtus jelgavniekiem, taču mūsējo rupja kļūda noveda pie 0:3. Perioda gaitā mājinieki 40 sekundes arī spēlēja pret trim rīdziniekiem, bet bez rezultāta, kamēr pretinieki perioda beigās izspēlēja vēl vienu vairākumu un ieguva izšķirošo pārsvaru šajā spēlē (0:4), kas mazināja izšķirošā perioda nozīmi.

Vīlušies par šādu spēles scenāriju, protams, bija arī sanākušie skatītāji, kā rezultātā emociju hallē bija pamaz. Trešā perioda vidusdaļā lielajā skaitliskajā vairākumā Sorokins ar izcili precīzu metienu zem pārliktņa mūsu vārtsargu sarūgtināja piekto reizi (0:5). Goda vārtus 54. minūtē jelgavnieku labā iemeta Aldis Āboliņš (1:5). Jāsaka, ka, lai gan izšķīries spēlē viss bija labu laiku pirms noslēgumā, izskaņā netrūka asumu, kas, iespējams, kādā veidā ietekmēs arī sērijas ceturto spēli. Otrdienas spēli daudzās situācijās glāba vienīgi mūsējo vārsargs, jo aizsardzībā «Zemgale/LLU» nospēlēja vāji.

Šajā brīdī pretinieki nonākuši vienas uzvaras attālumā no iekļūšanas finālā. Sērijas nākamā spēle jau trešdien Jelgavas ledus hallē pulksten 19.30, un līdzjutēji cer, ka jelgavniekiem ceturtā spēle izdosies tikpat veiksmīga kā pret «Rīga/Prizma».

lasīt komentārus (1)

0.28495693206787 58(0) - 0.19312858581543 2024.03.28. 16:58 http://www.jelgavniekiem.lv/?act=4&art=35721 ip: 172.70.39.164 usememcache: 1