Ziedīte

Vēl viena piekāpšanās – šoreiz «bullīšos»

Raksts publicēts: 2015.03.13. 08:36:10
Raksta autors: jelgavasvestnesis.lv

Arī otrais ceturtdaļfināla mačs Latvijas hokeja Virslīgas čempionāta izslēgšanas turnīrā starp HK «Zemgale/LLU» un «Rīga/Prizma» komandām izvērtās trillera cienīgs. Volvo ledus hallē Rīgā 2. periodā komandas kopumā sakrāja 11 noraidījumus, jelgavnieki atkal nenoturēja minimālu pārsvaru 3. trešdaļā un beigās rīdzinieki izrādījās pārāki pēcspēles metienu sērijā - 3:4. Zaudēt komanda vairs nedrīkst - sestdien mačs Jelgavā.

Pirmais mačs aizritēja pēc izslēgšanas spēlēm raksturīga scenārija. Abas komandas centās darboties maksimāli piesardzīgi, pašaizliedzīgi, kā rezultātā spēle izvērtās mazrezultatīva. Trešā periodā gaitā mūsējie nespēja noturēt minimālo 1:0 pārsvaru un atzina pretinieku pārākumu papildlaikā spēles 69. minūtē - 1:2.

Jau spēles pašā sākumā kādreizējais Latvijas valstsvienības vārtsargs Edgars Lūsiņš atstāja savu komandu mazākumā pēc sitiena pretiniekam ar nūju. Pēc uzbrucēju saspēles vārtus jau trešajā minūtē guva ilggadējais komandas hokejists Artūrs Batraks - 1:0. Komandai spēlējot pilnos sastāvos, perioda vidū rīdzinieki izlīdzināja rezultātu, taču pēdējie vārdu pirmajā trešdaļā teica jelgavnieki - precīzs Artūrs Āboliņš un pārtraukumā devāmies pie pozitīva 2:1 rezultāta.

Diemžēl otrā perioda sākums bija pavisam neveiksmīgs - jau 27. sekundē atkal atjaunoja neizšķirtu uz tablo (2:2). Disciplīna otrajā periodā pietrūka abām komandām - kopumā 11(!) reizes tiesneši saskatīja neatļautu spēli hokejistu izpildījumā, kas pat regulārajam turnīram būtu milzīgs skaits. Skaidrs, ka iespējas pie šāda spēles ritējuma bija abām komandām, taču rezultāts vairs nemainījās un pretiniekiem palika vēl noraidījums uz trešā perioda ievadu.

Ātri vien rīdzinieki palika jau trijatā pret pieciem viesiem, ko mūsējie ātri arī prata izmantot, precīzi metot aizsargam Jorenam Graudam. Drīz vien vairākumā bija iespēja padarīt pārsvaru komfortablāku, bet arī šajā spēlē izlaidām minimālu pārsvaru trešās trešdaļas gaitā. Pēc 60 minūtēm atkal neizšķirts - 3:3. Spēlējot desmit minūtes formātā četri pret četri, komandas pa reizei tika sodītas par bloķēšanu, bet arī šāda veida vairākuma ar vairāk brīvo zonu uz ledus hokejisti nerealizēja, spēlei nonākot līdz pēcspēles metieniem.

Sēriju sāka pieredzējušais jelgavnieku hokejists Valentīns Feoktistovs - neveiksme. Romāns Glazkovs atbildēja ar vārtu guvumu, bet mūsējie arī nākamajās divās reizēs izgājienu pret vārtsargu nerealizēja, kā rezultātā zaudējums - 3:4.

Rezultāts sērijā kļuvis nepatīkams (0-2), bet arī pēc šī mača nekas vēl nav beidzies. Lai iekļūtu pusfinālā, kādai no vienībām būs jāuzvar trīs mačos. Nākamā spēle notiks Jelgavas ledus hallē, 14. martā pulksten 15.30.

0.30831098556519 55(0) - 0.18172550201416 2024.04.20. 17:12 http://www.jelgavniekiem.lv/?act=4&art=35656 ip: 172.70.130.240 usememcache: 1