ģimenes locekļi

«Zemgale/LLU» ar 6:1 pieveic jūrmalniekus

Raksts publicēts: 2014.10.18. 19:16:10
Raksta autors: jelgavniekiem.lv

Sestdienas pēcpusdienā pārliecinošu uzvaru Jelgavas Ledus hallē izcīnīja mūsu hokeja klubs «Zemgale/LLU» - pretiniekus no «Jūrmala» viņi pieveica ar rezultātu 6:1.

Spēles pirmās minūtes aizritēja visai mierīgi, un tikai 10.minūtē viesu uzbrucējs Edgars Lipsbergs apspēlēja mūsu vārtsargu Nikolaju Žurkovu, atklājot rezultātu. Tas saniknoja mūsu komandu, un jau pēc pusminūtes Mārim Miezim izdevās izlīdzināt rezultātu, kas 1:1 saglabājās līdz 1.perioda beigām.

Otrais periods izvērtās par uzbrukumu vētru no «Zemgale/LLU» puses, un triju minūšu laikā tablo rādīja visai būtisku mūsu komandas pārsvaru – 5:1. Vārtus guva Rihards Remiņš, Valentīns Feoktistovs, Jorens Grauds un Kristaps Klāvs Veršūns. Lai gan perioda beigās jelgavnieki izpelnījās noraidījumu – par klupināšanu uz divām minūtes laukumu pameta Andis Āboliņš, tomēr pretiniekiem izmaiņas rezultātā savā labā iegūt neizdevās.

Trešais periods sākās ar abpusēju noraidījumu – par rupjību uz divām minūtēm laukumu pameta «Jūrmala» hokejists Linards Kaktabulis, bet «Zemgale/LLU» spēlētājs Olafs Aploks uz noraidīto soliņa nonāca par grūšanu apmalē. Spēlējot mazākā sastāvā, neviens no komandām vārtus neguva, bet 49.minūtē «Zemgale/LLU» M.Miezis guva otros vārtus spēlē, vēl vairāk palielinot savas komandas pārsvaru – 6:1. «Jūrmala» manāmi nervozēja, izpelnījās noraidījumu, ko mūsējie gan neizmantoja. Pretinieki pirms spēles beigām izmantoja pusminūtes pārtraukumu, taču izdarīt izmaiņas rezultātā viņiem tā arī neizdevās.

Pēc septiņām aizvadītām virslīgas spēlēm «Zemgale/LLU» čempionātā ierindojusies 4.vietā, par septiņiem punktiem atpaliekot no patreizējiem līderiem - «Kurbads».

AUTOdoc.lv

5.224436044693 56(0) - 5.0476276874542 2024.04.24. 08:38 http://www.jelgavniekiem.lv/?act=4&art=34802 ip: 172.70.100.218 usememcache: 1