Ziedīte

Igaunijā sevi parāda no labās puses

Raksts publicēts: 2014.10.11. 10:47:13
Raksta autors: jelgavniekiem.lv

Oktobrī noslēdzās 2014.gada Igaunijas čempionāts, kurš norisinājās Igaunijā, Muhu salā, kurā startēja arī mototriāla (MT) skolas «Ozolnieki» sportisti un guva arī labus rezultātus dažādās grupās.

B grupā nepārspēts palika Kaspars Vērnieks, kurš visas sacensības nobrauca ar 21 soda punktu. Aiz viņa palika un otro vietu ieguva Kristers Einass no Grobiņas moto kluba, kurš sacensības veica ar 77 soda punktiem, savukārt trešajā vietā palika Niks Alksnis no Grobiņas moto kluba, kurš sacensībās ieguva 83 soda punktus. Jāpiebilst, ka B grupā startēja vēl viens MT skolas braucējs Gatis Šuliņš, kurš ieņēma 5.vietu un sacensības noslēdza ar 95 soda punktiem.

C grupā no MT skolas startēja divi sportisti - Mikus Hmeļņickis un Kristaps Ķīlis. Mikus ieņēma 4.vietu un sacensības noslēdza ar 98 soda punktiem, savukārt Kristaps ieņēma 5.vietu un sacensības noslēdz ar 106 soda punktiem.

D junioru grupā no MT skolas startēja Ingus Hmeļņickis, kurš ieguva 4.vietu un sacensības noslēdza ar 83.soda punktiem.

D hobiju grupā no MT skolas startēja Adrians Bulkovskis, kurš ieguva 8.vietu un sacensības noslēdza ar 74. soda punktiem un Dainis Vītoliņš, kurš ieguva 11.vietu un sacensības noslēdza ar 92.soda punktiem. Jāpiebilst, ka Dainim šīs bija pirmās sacensības, kurās viņš startēja.

MT skolas treneris Kaspars Vērnieks piebilst: ''Trase tika veidota ļoti atbilstoši B grupai. Divi posmi no deviņiem bija A grupas līmeņa posmi. Daudzi braucēji tos nemaz nebrauca, jau sākumā ierakstot sev piecus soda punktus. Visi posmi bija izveidoti interesanti, daudzās vietās bija iespēja izvēlēties sev tīkamāko braukšanas trajektoriju pat kādos septiņos veidos. Kopumā pasākums bija noorganizēts ļoti labi un arī sezonas noslēguma pasākums un apbalvošana bija noorganizēti ļoti labi, par ko paldies jāsaka mūsu kaimiņu kolēģiem igauņiem!»

B grupā kopvērtējumā 3.vietu ieņēma Gatis Šuliņš, savukārt Kaspars Vērnieks ieguva 4.vietu, jo no sešiem posmiem, Kaspars startēja tikai trīs posmos.

C grupā 2.vietu ieguva Mikus Hmeļņickis, savukārt 3.vietu ieguva Kristaps Ķīlis.

D junioru grupā 4. vietu kopvērtējumā ieguva Ingus Hmeļņickis, kurš startēja tikai piecos no sešiem posmiem, savukārt piektajā vietā palika Elvis Ļaksa, kurš startēja divos posmos no sešiem.

D hobiju grupā 10.vietu ieguva Adrians Bulkovskis, kurš startēja četros posmos no sešiem, taču ieskaitīti ir tikai divi posmi. 12.vietā palika Mārtiņš Bluka, kurš startēja vienā no sešiem posmiem. 17.vietā palika Dainis Vītoliņš, kuram, kā jau minējām, šīs bija pirmās sacensības šosezon.

D mini grupā godalgoto 3.vietu ieguva Renārs Atvars, kurš ir MT skolas, vecuma ziņā, jaunākais biedrs.

0.25844097137451 56(0) - 0.16702771186829 2024.04.20. 19:38 http://www.jelgavniekiem.lv/?act=4&art=34752 ip: 172.70.179.126 usememcache: 1