Fanija

Prognozes nepiepildās – mūsējie uzvar

Raksts publicēts: 2014.09.11. 08:27:39
Raksta autors: hkzemgale.lv

Latvijas Virslīgas hokeja čempionāta spēlē starp hokeja klubiem “Zemgale/LLU” un “Mogo” pretēji prognozēm uzvaru ar rezultātu 5:1 trešdienas vakarā svinēja jelgavnieki.

Pirmā trešdaļa sākās ar acīmredzamu “Zemgale/LLU” pārsvaru, kas neļāva pretiniekam ieiet savā aizsardzības zonā un metodiski veidoja bīstamas situācijas pie Renāra Kazānova sargātiem vārtiem. Trešdaļas izskaņā jelgavniekiem izdodas realizēt nopelnīto vairākumu. Pēc Riharda Remiņa un Raimonda Upenieka piespēlēm, Olafs Aploks atrod mazu spraudziņu starp vārtsarga kājsargiem un vārtu stabiņu, atklājot spēles rezultātu 1:0. Līdz trešdaļas beigām spēles iniciatīva piederēja “Zemgale/LLU”, bet rezultāts vairs nemainījās.

Otrā trešdaļa iesākās ar kārtējiem noraidījumiem “Mogo” sastāvā un otru no tiem pēc Olafa Aploka un Riharda Remiņa piespēlēm eleganti realizē Raivis Kurņigins 2:0. Jelgavnieki pēc gūtiem vārtiem turpina savu ofensīvu un izveidot skaistu saspēli starp Didzi Jansonu un Valentīnu Feoktistovu. Valentīns laicīgi pamana brīvu Juri Ziemiņu, kurš ieraida ripu tukšā vārtu stūrī 3:0. Bet seko divi noraidījumi ledus saimnieku sastāvā un “Mogo” izdodas atgūt vienus vārtus 3:1. Tomēr līdz trešdaļas beigām viesi paspēj nopelnīt lielo mazākumu, kuru pēc Riharda Remiņa un Raivja Kurņigina piespēlēm realizē Juris Ziemiņš 4:1.

Trešās trešdaļa sākumā “Mogo” atkal nonāk mazākumā un pēc Mārtiņa Mežuļa un Riharda Remiņa piespēlēm to realizē Olafs Aploks 5:1. Pie vārtu gūšanas savu artavu ieguldīja arī Raivis Kurņigins, kurš pēc gūta sitiena atradās uz ceļiem vārtu priekšā un traucēja kustībām viesu vārtsargam. Pēc šiem gūtiem vārtiem spēles iniciatīva pārgāja “Mogo” pusē un neskatoties uz noraidījumiem, viņi spēja veidot bīstamas situācijas pie Toma Nukas sargātiem vārtiem. Toms, būdams labā formā, spēja nosargāt komandas patīkamo rezultātu līdz spēles beigām un ļāva “Zemgale/LLU” gūt neprognozēto uzvaru.

0.27324295043945 56(0) - 0.18033909797668 2024.04.19. 05:00 http://www.jelgavniekiem.lv/?act=4&art=34558 ip: 172.70.126.21 usememcache: 1