Ziedīte

Jelgavniekiem - ceturtā uzvara pēc kārtas

Raksts publicēts: 2014.08.18. 01:03:31
Raksta autors: Krišs Upenieks, jelgavasvestnesis.lv

Svētdienas vakarā Daugavas stadionā Rīgā jau ceturto pēc kārtas uzvaru SMScredit.lv Latvijas futbola Virslīgas čempionātā izcīnīja futbola klubs «Jelgava», kas 26. kārtas ietvaros pēc visai nepārliecinoša spēles sākuma ar vairākām kļūdām spēja saņemties un noslēgumā svinēt panākumu ar 3:0. Vārtus mūsu komandas labā guva Vladislavs Kozlovs, Boriss Bogdaškins un polis Dariušs Latka.

Vāji mūsējie aizvadīja spēles sākumu, kad rīdzinieki vairāk kontrolēja bumbu, pie tam ļoti nestabila izskatījās mūsu komandas aizsardzība. Lieliska momentā pēc Mārča Oša rupjas kļūdas tika Mants Savens, kurš no pavisam tuvas distances neticamā veidā aizsita garām vārtu apakšējam stūrim. Boriss Bogdaškins atbildēja ar diezgan bīstamu sitienu no tālas distances pa Jāņa Krūmiņa vārtiem, tomēr vārtsargs šoreiz nospēlēja veiksmīgi. Jāsaka, ka puslaika otrajā daļā pārsvars jau bija jelgavniekiem.

20. minūtē pēc lieliskas Arta Lazdiņa piespēles vienatnē pret pretinieku vārtsargu izskrēja Vladislavs Kozlovs. Uzbrucējs ļoti droši apspēlēja Krūmiņu un iesita bumbu jau tukšos vārtos – 1:0. Puslaika beigu daļā mūsējiem izdevās veikt diezgan nopietnu spiedienu uz pretinieku vārtiem, veicot arī trīs stūra sitienus pēc kārtas. Noslēdzošajā mēģinājumā pie bumbas soda laukuma robežās tika Bogdaškins, kurš no metriem 15 trieca bumbu vārtu tuvajā stūrī, panākot jau daudz drošāko 2:0. Puslaika beigu daļā vairs nopietnu vārtu gūšanas momentu nebija.

Otro puslaiku jelgavnieki iesāka ar labu aktivitāti pretinieku vārtu tuvumā. Bija pāris epizodes, kad izdevās veikt labas izspēles līdz pat soda laukumam, tomēr tur nebija noslēdzošā sitiena, lai panāktu jau, iespējams, izšķirošu pārsvaru. Puslaika vidusdaļā izcilā momentā nonāca poļu leģionārs Dariušs Latka – sitiens vārtu tālajā stūrī un pirmie vārti kluba sastāvā. Spēles noslēdzošo daļu komandas aizvadīja ļoti brīvā, ātrā futbolā. Arī tāda spēlē mūsējie laukumā izskatījās meistarīgi, taču uzbrukuma noslēguma daļā ar precīziem sitieniem vairs neizcēlās, izcīnot uzvaru ar 3:0.

Nākamā spēle mūsējiem paredzēta nākamās nedēļas piektdien pret neērto «Metta/LU». Mača sākums pulksten 17 Zemgales olimpiskajā centrā.

0.12889790534973 55(0) - 0.053627490997314 2024.04.20. 01:21 http://www.jelgavniekiem.lv/?act=4&art=34377 ip: 172.71.254.36 usememcache: 1