7

Divi vārti ļauj atgriezties trijniekā (1)

Raksts publicēts: 2014.08.03. 11:18:08
Raksta autors: fkjelgava.lv

Sestdienas vakarā Daugavpilī, Celtnieka stadiona laukumā bez vieniem no komandas līderiem Ginta Freimaņa un Arta Lazdiņa sastāvā futbola klubs ''Jelgava'' izcīnīja ļoti svarīgu 2:0 uzvaru pār BFC ''Daugavpils'' komandu. SMScredit.lv Latvijas futbola Virslīgas čempionāta tabulā šie trīs punkti ļauj apsteigt Daugavpils ''Daugavu'' un pacelties uz trešo vietu.

Pirms spēles nozīme mačam bija īpaši augsta, lai gan šīgada čempionātā cīņai par labāko trijnieku svarīgs ir katrs mačs, jo uzvaras gadījumā mūsējie varēja apsteigt Daugavpils ''Daugavu'' un pēc ilgāka pārtraukuma atgriezties starp labākajām trīs Virslīgas komandām aiz ''Skonto'' un ''Ventspils'', kas ir atrāvušās mazliet tālāk un kuras noķert sezonas atlikušajā daļā būs sarežģīti, bet ne neiespējami.

Debiju uzreiz pamatsastāvā šovakar Virslīgas laukumos piedzīvoja pieredzējušais Polijas spēlētājs Dariušs Latka, par kura meistarības līmeni atzinīgus vārdus teica galvenais treneris Vitālijs Astafjevs. Sastāvā nebija vienu no galvenajiem mūsu ''motora'' darbinātājiem Ginta Freimaņa un Arta Lazdiņa. Vienam ir dzelteno kartīšu limits, bet otram joprojām jācīnās ar nepatīkamo savainojumu.

Mača pirmais puslaiks nebija īpaši kvalitatīvs, lai gan bumbas kontroles ziņā jelgavniekiem bija pārsvars. Visas iespējas, kas radās abām komandām bija no pretinieku ne parāk pārliecinošas spēles. Pēc Georgija Čižova kļūdas soda laukumā Valērijam Redjko ar galvu bija iespēja ieraidīt bumbu praktiski tukšos vārtos, bet mazliet vēlāk aizsardzības neuzmanīga darbība deva iespēju Vladislavam Kozlovam, kurš gan netrāpīja vārtu rāmī. Arī mūsējie bez kļūdām pirmajā puslaikā neiztika - pēc pozicionālas kļūdas Antreasam Temistokleousam, kurš kopumā gan aizvadīja vēl vienu labu spēli, pa vārtu pārliktni bumbu trieca Pāvels Tarasovs.

Otrā puslaika sākumā rezultātu jau kārtējo reizi šajā sezonā deva Mārča Oša spēcīgās rokas - pēc viņa metiena soda laukumā izveidojās haoss, ko pārliecinoši izmantoja Aleksandrs Gubins, ieraidot bumbu vārtu stūrī - 1:0. Pēc neilga laikā Boriss Bogdaškins veiksmīgi centrēja soda laukumā, bet labākais gaisa cīņā bija Ošs - precīzs sitiens zem pārliktņa (2:0). Turpinājumā minūtes 15 mūsējiem bija pārsvars, bija arī labas iespējas, taču nespējām tās izmantot. Mača beigu daļā vairāk darbojāmies no aizsardzības un veiksmīgi nosargājām sev izdevīgo 2:0 uzvaru.

Nākamā spēle 8. augustā pulksten 19:00 Zemgales Olimpiskajā centrā pret FK ''Ventspils''.

lasīt komentārus (1)

0.89735889434814 58(0) - 0.18432545661926 2024.03.28. 19:47 http://www.jelgavniekiem.lv/?act=4&art=34259 ip: 172.70.35.85 usememcache: 1