ģimenes locekļi

Pārtrūkst «Jelgava» uzvaru sērija

Raksts publicēts: 2014.07.29. 09:07:20
Raksta autors: fkjelgava.lv

Zemgales Olimpiskajā centrā labā futbola atmosfērā pirmdien pārtrūka futbola kluba ''Jelgava'' 11 nezaudēto spēļu sērija SMScredit.lv Latvijas futbola Virslīgas turnīrā. 22. kārtā mūsējie, ielaižot vārtus spēles 84. minūtē, ar 0:1 piekāpās čempionāta līdervienībai Rīgas ''Skonto''.

Pret Rīgas ''Skonto'' Virslīgas čempionātā šajā sezonā bija izdevies iegūt tikai vienu no sešiem iespējamajiem punktiem. Zaudējums ar 0:3 un izrauts 1:1 neizšķirts. Tiesa gan tieši Rīgas ''Skonto'' mūsējie pieveica Latvijas kausa izcīņā, tomēr arī tas notika tikai pēcspēles sitienu sērijā. Šovakar pret rīdziniekiem Virslīgas turnīrā laukumā uzreiz devās kiprietis Antreass Temistoklous, kurš aizvadīja neticami stabilu spēli, ko pēc mača atzīmēja pretinieku treneris Tamazs Pertija.

Jau 7. minūtē mājiniekiem bija jāgūst vārti. Kreisajā malā lieliski divcīņā pārāks par viesu kapteini Vladislavu Gabovu bija Kenedijs Eriba, kurš turpinājumā arī pamanījās veikt precīzu piespēli Armandam Pētersonam, bet tas nespēja pasist bumbu garām Andrejam Pavlovam. Puslaika vidusdaļā, ļoti skaistā kombinācijā iesaistot piecus sešus spēlētājus, mūsējie tika līdz labai sitiena pozīcijai, taču Artis Lazdiņš trāpīja pa vārtu stabu. Jāpiemin arī daudzie asumi spēles pirmajā puslaikā, taču, tiekoties šīm komandām, garlaicīgas un mierīgas spēles nemēdz būt.

Otrajā puslaikā bīstamu momentu bija mazāk, tomēr mūsējo vēlme uzvarēt bija milzīga. Varēja just, ka neviens negribēja domāt par neizšķirtu, tomēr noslēgumā nācās pat samierināties ar zaudējumu. ''Skonto'' savu vārtu tuvumā spēlēja daudz kompaktāk, nebija vairs nekādu vaļību aizsardzībā, kas mūsējiem līdz labiem momentiem izspēlēt bumbu neļāva. 84. minūtē soda laukumā teicami bumbu apstrādāja Edgars Jermolajevs, tālāk ieraidot to vārtu tālajā stūrī - 0:1. Kārtējo reizi pierādījās, ka futbolā uzvar komanda, kas izmanto savas iespējas - diemžēl tie šoreiz nebijām mēs.

2. augusta mačs Daugavpilī, Celtnieka stadionā paredzēts pulksten 19:00.

AUTOdoc.lv

1.4128680229187 56(0) - 1.2796082496643 2024.04.19. 06:03 http://www.jelgavniekiem.lv/?act=4&art=34218 ip: 172.71.255.15 usememcache: 1