Fanija

Futbolisti čempionātu sāk ar pārliecinošu uzvaru

Raksts publicēts: 2014.03.22. 19:08:45
Raksta autors: Andrejs Siliņš, sportacentrs.com

Lielisku atgriešanās spēli futbola kluba «Jelgava» rindās aizvadot Vladislavam Kozlovam, sestdien SMScredit.lv Virslīgas pirmajā sezonas spēlē mūsu futbolisti ar 3:1 izbraukumā apspēlēja «Jūrmalu».

Jelgavai no starpsezonas jaunpienācējiem pamatsastāvā tikai Armands Pētersons (pērn Daugavpils «Daugava») un V. Kozlovs (atkalatgriešanās Jelgavā).

Spēles iesākums nebija pārāk aktīvs, jo komandas centās vēl aprast ar Kauguru vidusskolas laukumā un jaunās sezonas sākumu. Nedaudz vairāk bumbu kontrolēja "Jūrmala", kuras rēķinā arī pirmais puslīdz bīstamais sitiens pa vārtiem. Tiesa, pietika ar vienu "Jūrmalas" aizsargu paviršību, lai jelgavnieki atklātu rezultātu. Pēc centrējuma neviens nepatraucēja soda laukuma vidū stāvošajam V. Kozlovam, kurš samērā mierīgi ar galvu ievirzīja bumbu vārtos. Ilgi gan vadību saglabāt neizdevās, jo 28. minūtē soda laukumā krita "Jūrmalas" spēlētājs. Lai arī kritiens bija nedaudz teatrāls, pendele tika piešķirta, un 1:1 ar precīzu sitienu panāca spāņu leģionārs Huanma.

Puslaika beigās "Jūrmala" tika iespiesta savā laukuma pusē, taču 41. minūtē tā veica bīstamu pretuzbrukumu, kura rezultātā soda laukumā ar bumbu nokļuva Djegu Sila, taču viņa sitiens tomēr tika bloķēts. Dzelteno kartiņu paspēja nopelnīt Aleksandrs Gubins, bet pirmais puslaiks noslēdzās ar spēles gaitai atbilstošu līdzsvaru uz tablo – 1:1.

53. minūtē V.Kozlovs tika nogāzts no kājām centrā netālu no soda laukuma, bet brīvsitiens tika bloķēts, iespējai paliekot neizmantotai. Pāris minūtes vēlāk jelgavniekiem bija pirmais īstais moments otrajā puslaikā, taču bumba tika raidīta nedaudz pāri vārtu pārliktnim. Jelgavniekiem piederēja teritoriāls pārsvars, un laiku pa laikam viesi sarīkoja pa uzbrukumam pie Jūrmalas vārtiem. Puslaika vidū nedaudz aktivizējās arī mājinieki, tiesa, netiekot pie nopietniem momentiem. 73. minūtē kādam no „Jūrmalas” aizsargiem bloķējot sitienu, bumba skāra roku, taču tiesneša svilpe klusēja. 75. minūtē pēc Pāvela Mihadjuka rupjas kļūdas pirms laukuma centra līnijas Vadims Žuļevs unV. Kozlovs izgāja divatā pret vienu, pirmais laicīgi atdeva piespēli uz vidu, un V.Kozlovs guva savus otros vārtus mačā – 2:1.

Dažas minūtes vēlāk Oļegam Malašenokam izdevās sitiens nedaudz garām vārtiem. Viesu bīstamie uzbrukumi turpinājās, kamēr jūrmalniekiem, lai arī izdevās pieturēt bumbu, neizdevās neviens prātīgs uzbrukums. 85. minūtē VKozlovs noformēja sev "hat-trick", no kreisās laukuma puses pārspējot Labutu. 89. minūtē pēc Borisa Bogdaškina sitiena bumba norībināja tālo vārtu trīsstūri. Jelgavnieki sāka čempionātu ar pārliecinošu uzvaru - 3:1.

0.29996609687805 55(0) - 0.1973078250885 2024.04.19. 22:50 http://www.jelgavniekiem.lv/?act=4&art=33334 ip: 172.70.131.52 usememcache: 1