Ritvaldis

«Zemgale/LLU» saglabā cerības uz bronzu

Raksts publicēts: 2014.03.15. 09:30:28
Raksta autors: jelgavniekiem.lv

Plīstoši aizsargstikli, lūstošas nūjas, noraidījums līdz spēles beigām par uzbrukumu galvas un kakla rajonā – tas viss skaidri raksturo, kā tika aizvadīta mūsējo kluba «Zemgale/LLU» spēle pusfinālā piektdienas vakarā pret «Rīga/Prizma». Diemžēl tika piedzīvots zaudējums, un izdzisa cerības par spēli finālā.

Ķibeles sākās jau pirms spēles – iesildīšanās laikā tiks izsists viens no aizsargstikliem «Volvo» hallē, tādēļ spēles sākums aizkavējās. Taču arī tad, kad spēle sākās, viss neritēja tik raiti, kā gribētos – otrajā minūtē par upuri hokejistu spēka spēlei kļuva vēl viens aizsargstikls. Atsākoties spēlei, diemžēl pirmo vārtus guva «Rīga/Prizma». Mūsējie mēģināja atspēlēties, taču tas neizdevās, un jau spēles 10.minūtē pēc Aleksandra Fadejeva veiksmīga metiena rīdzinieku pārsvars palielinājās līdz 2:0. Lai gan līdz perioda beigām jelgavnieki divas reizes spēlēja vairākumā, tomēr rezultāta starpību samazināt neizdevās.

Otrā perioda sākumā divas reizes uz noraidīto soliņa sēdās mūsējais Gatis Gricinskis, un otrā reizē vairākuma «Rīga/Prizma» izdevās realizēt – 3:0. Nepagāja ne minūte, kad tablo jau rādīja 4:0, kas lika sarauties visu mūsu komandas līdzjutēju sirdīm. Taču liekas šajā brīdī jelgavnieki sāka attapties. Drīz vien par rupjību uz divām minūtēm tika noraidīts «Rīga/Prizma» smagsvars Jānis Pētersons, un mūsējiem beidzot izdevās realizēt vairākumu – 1:4. Maisam gals bija vaļā, un jau pēc pusotras minūtes rezultāts ar Jorena Grauda palīdzību kļuva – 2:4. Rīdzinieki apmulsa, paņēma pusminūti pārtraukumu, bet pēc tam izpelnījās vairākus noraidījumus, kā rezultātā mūsējie izmantoja skaitlisko priekšrocību, un atpūtā pēc otrā perioda devās, tablo rādot 3:4.

Trešais periods knapi bija sācies, kad «Rīga/Prizma» palielināja rezultāta starpību, taču jelgavnieki apņēmīgi turpināja cīņu. Jānis Bullītis pirmais raidīja ripu Maksima Rešetņikova sargātajos vārtos, bet vairākumā izlīdzināt rezultātu izdevās Viktoram Jasjonim. Līdz pamatlaika beigām nekādas izmaiņas rezultātā nenotika, tādēļ bija nepieciešams papildlaiks. Tas sākās ar ļoti agresīvu rīdzinieku spēli, kad Mareks Ķepals par uzbrukumu galvas un kakla rajonā saņēma noraidījumu līdz spēles beigām, bet Dāvis Straupem tika piešķirts desmit minūšu disciplinārais sods. Rezultāts gan nemainījās arī papildlaika desmit minūtēs, kas noveda pie pēcspēles metieniem. Uzvarētāju komandas noskaidroja tikai sestajā metienu sērijā, kad Gatis Gricinskis, kurš pirms tam vienu metienu bija realizējis, meta neveiksmīga, bet mājiniekiem ar veiksmīgu «bullīti» izcēlās Mihails Kokļins. Rezultātā sāpīgs zaudējums - 5:6.

Ar šo zaudējumu līdzīgi aizsargstiklam izšķīda «Zemgale/LLU» cerības par iekļūšanu čempionāta finālā. Sezona gan vēl nav noslēgusies - par trešo vietu komandas cīnīsies ar «Kurbads» - «Ozolnieki/Monarch» dueļa zaudētāju, visdrīzākais, ka tikties nāksies ar ierasti nepatīkamo pretinieku «Ozolnieki/Monarch», kuru regulārajā turnīrā gan mūsējie vairākas reizes ir apspēlējuši.

0.291659116745 56(0) - 0.20301342010498 2024.04.24. 01:15 http://www.jelgavniekiem.lv/?act=4&art=33277 ip: 172.70.130.90 usememcache: 1