10
7

Jelgavas karatisti lieliski startē Daugavpilī

Raksts publicēts: 2014.02.04. 14:01:57

1. februārī Daugavpilī noritēja Latvijas J.K.A. karatē-do čempionāts, kurā piedalījās arī Jelgavas karatē klubu «Vitus» un «Shinri» audzēkņi. Jelgavnieki izcīnīja visu kalumu medaļas.

Čempionātā pavisam piedalījās 180 karatisti, kuri cīnījās par medaļām kata, kumitē un sumo kategorijās.

Jelgavas kluba «Vitus» treneris un vadītājs Vitālijs Mišins stāsta, ka viņa kluba sportisti startēja Latvijas IJKA sastāvā. Par čempioniem kata kategorijā kļuva Igors Agafonovs, Lora Džesika Zandersone un Eduards Blūzmanis. Sumo uzvarēja Roberts Hofmanis, Ņikita Maksanovs, Igors Fomenko, L. Dž. Zandersone un Gustavs Bisnieks. Sudraba medaļas šajā kategorijā ieguva Mihails Mišins un Roberts Kaņepons, savukārt bronzu izcīnīja Matīss Goldštrēms, Toms Lavskis un Patrīcija Paula Kijenoka. Par Latvijas kumitē čempioniem kļuva «Vitus» sportisti I. Fomenko, I. Agafonovs, Kristians Platais, G. Bisnieks un Mikus Svikulis. 2. vietā ierindojās Roberts Gūtmanis, Sintija Mišina, Gints Jansons un P. P. Kijenoka. Bronzas medaļa tika piešķirta debitantam Robertam Kaņeponam. Komandu kumitē uzvarēja jelgavnieku komanda, kuras sastāvā bija I.Agafonovs, K.Platais un G.Bisnieks.

Arī kluba «Shinri» karatisti izcīnīja vairākas medaļas. 1. vietas savās vecuma grupās un kategorijās ieguva Daniela Skuja un Viktorija Lavžele, sudraba medaļas izcīnīja D. Skuja, Edgars Dukaļskis (2 sudraba medaļas), Kirils Kaveržņevs, Vitālijs Čerkass, Mārcis Bricis un Mareks Stepiņš, bet bronzas godalgas – Anna Poņetovska, Valdis Berlinskis, D. Skuja un Mairita Medne. «Shinri» kluba komanda izcīnīja zeltu komandu kata kategorijā.

Visus uzvarētājus var skatīt šeit .

0.29375290870667 58(0) - 0.18038153648376 2024.03.29. 09:01 http://www.jelgavniekiem.lv/?act=4&art=32959 ip: 172.70.175.109 usememcache: 1