Spraigā spēlē izcīna uzvaru
Foto + video

Raksts publicēts: 2014.01.16. 10:23:32
Raksta autors: Jelgavniekiem.lv

15. janvāra vakarā, spēlējot Ozolnieku Sporta centrā, «Schenker» volejbola līgas spraigā un aizraujošā spēlē gaidīto uzvaru izcīnīja «Poliurs/Ozolnieki» komanda, kas pārspēja «Daugavpils universitātes» volejbolistus un pakāpās uz septīto vietu rezultātu kopvērtējuma tabulā.

«Poliurs/Ozolnieki» vīri pārliecinoši spēja uzvarēt visos trijos setos, no kuriem sīvākais izrādījās pirmais. Tajā pretinieki no Daugavpils guva 21 punktu. Arī otrajā un trešajā setā cīņas spars nemazinājās, padarot spēli skatītājiem aizraujošu līdz pat pēdējai sekundei.

«Šī ir godīgā cīņā gūta uzvara pār spēcīgu pretinieku, kura sastāvā kopš jaunā gada spēlē no «Poliurs/Ozolnieki» komandas aizgājušais Ēriks Baiks, kurš vakar pretinieku pusē bija rezultatīvākais un  guva 19 punktus daugavpiliešu labā,» atzīmē komandas treneris Valdis Bērziņš.

Pirms tam «OŽI» bija zaudējuši Daugavpils universitātes komandai, tāpēc vakardienas spēlē bija svarīgi uzvarēt.

Šī «Poliurs/Ozolnieki» volejbolistiem ir septītā uzvara šajā spēļu sezonā, kas kopvērtējumā ļauj ierindoties septītajā vietā 10 komandu konkurencē.

Savukārt šobrīd «Daugavpils universitāte» ir noslīdējusi uz devīto vietu.

«Poliurs/Ozolnieki» komandā ar 15 gūtiem punktiem rezultatīvākais spēlētājs bija Gatis Augustāns. Armandam Āboliņam 14, Raimondam Vilmanim 10, Aivim Āboliņam 9, Kārlim Volodinam 7 gūti punkti komandas labā.

Bet jau  svētdien «Poliurs/Ozolnieki» dosies un Tallinu spēkoties pēdējā pirmā apļa spēlē. Ozolnieku volejbolisti spēles laukumā tiksies ar pašreizējo pēdējās vietas īpašnieci kopvērtējuma tabulā- igauņu volejbolistiem «Danpower Voru».

AUTOdoc.lv

0.27940607070923 56(0) - 0.17892384529114 2024.04.18. 13:41 http://www.jelgavniekiem.lv/?act=4&art=32761 ip: 172.70.127.85 usememcache: 1