7

«Mītavas kumeļiem» sekmīgas sacensības Ventspilī

Raksts publicēts: 2009.05.26. 11:15:44
Raksta autors: Jānis Tiltiņš

Pagājušajā nedēļas nogalē Ventspils Piedzīvojumu parka BMX trasē norisinājās Latvijas atklātā čempionāta 1.kārtas sacensības un A/S «Areus Capital» rīkotās sacensības.

Kā mums pastāstīja Jelgavas BMX kluba vadītājs Aivars Balbeks, sacensībās piedalījās ne tikai latvieši, bet arī liels skaits braucēju no Lietuvas un Baltkrievijas. Sacensību norises vietā pūta brāzmains vējš un lija lietus, kas pamatīgi apgrūtināja veikt trasi braucējiem.

Uzvaru krūzeru grupā izcīnīja Roberts Bāriņš, viņam arī 4.vieta 15 gadu veco braucēju grupā. 13 gadus veco braucēju grupā Kristens Krīgers ienēma 2.vietu,viņam arī 6.vieta Open 14- 16.gadīgo grupā. B10 grupā Toms Pakulis ierindojās 2.vietā, bet Open 10-11 gadu veco braucēju grupā palika ceturtais. B8 grupā cīņā ar zēniem 3.vietā Vanesai Buldinskai. B9.gadu grupā Andris Skuja palika 12.vietā.
9.vietas ieguva gan Emīls Jekševics B10 grupā, gan Rihard Buldinskis B12 grupā, savukārt Kristaps Jaunsleinis finišēja 4.vietā deviņpadsmit gadus un vecāku braucēju konkurencē. Elites grupā Uldis Balbeks izcīnīja 4.vietu gan čempionātā, gan Open Super Pro grupā. Nepaveicās Gundaram Pētersonam, kam velosipēda defekts liedza cīnīties par medaļu krūzeru grupā.

Svētdien sportisti cīni jās par A/S «Aureus Capital» balvām. Jelgavas klubs komandu vērtējumā aiz Rīgas, Cēsīm un Ventspils ieņēma 4.vietu. Individuālajā vērtējumā uzvarēja Roberts Bāriņš krūzeru grupā un Kristens Krīgers 13. gadu veco braucēju grupā. Otrās vietas Uldim Balbekam Elites grupā un Robertam Bāriņam B15 grupā. Kristaps Jaunsleinis - 3.vietā 19 gadu grupā, bet Emīls Jekševics ieguva 4.vietu desmitgadīgo braucēju konkurencē. Vanesai Buldinskai 5.vieta B8 grupā.

0.38368701934814 57(0) - 0.26688718795776 2024.03.29. 00:31 http://www.jelgavniekiem.lv/?act=4&art=12071 ip: 172.71.223.70 usememcache: 1