FORUMS

Jelgavas 5.vidusskola dominē ielu stafetēs (11)

Raksts publicēts: 2009.05.09. 12:33:13
Raksta autors: Jānis Tiltiņš

Vējainajā 9.maija dienā Jelgavas ielās notika ikgadējais skolēnu ielu stafešu skrējiens. Skrējēji tika sadalīti vairāku klašu grupās un vislielāko interesi izraisīja vidusskolu komandu skrējiens, kur vērojami vislabākie rezultāti.

6. - 7.klašu grupā meitenēm 1.vieta Jelgavas 5.vidusskolai, otrajā un trešajā vietā spīdolietes un Jelgavas Valsts ģimnāzija. Arī starp zēnu komandām labākie bija Jelgavas 5.vidusskolas skrējēji, aiz kuriem palika Jelgavas 1.ģimnāzija un Jelgavas 6.vidusskola.

8. - 9.klašu grupā atkal uzvara Jelgavas 5.vidusskolas sportistēm, atstājot otro vietu Jelgavas Valsts ģimnāzijai un trešo Spīdolas ģimnāzijai. Zēnu konkurencē triumfēja Jelgavas 6.vidusskola, aiz kuriem palika Jelgavas 5.vidusskola un Jelgavas Valsts ģimnāzija.

Vidusskolu grupā meiteņu konkurencē uzvarēja Spīdolas ģimnāzija, otrajā vietā Jelgavas 5.vidusskola, bet trešās - Jelgavas 1.ģimnāzijas meitenes. Zēnu konkurencē pirmo vietu izcīnīja Jelgavas 5.vidusskolas komanda. Finišā otro vietu ieguva Jelgavas 1.ģimnāzijas un Amatu vidusskolas komandas.

Mātes nāve dzemdībās: Veselības inspekcija uzsāk pārbaudi
  Sludinājums, kurā tika meklēti interneta troļļi, kļuvis par skatītāko pusotra gada laikā
  Papē no mājas pagalma pazudusī trīsgadīgā meitenīte atrasta
NRA.lv ziņas
"Dinamo" pagarinājumā piekāpjas "Medveščak"
Skolnieču frizūru evolūcija
BALTIJAS PĒRLE: Filma „Eizenšteins Gvanahvato”
Joprojām neskaidrības ap Polijā atrasto "zelta vilcienu"
Balvu par mūža ieguldījumu būvindustrijā saņem seši nozares veterāni
Saulainākā vieta Latvijā šovasar bijusi Liepāja
MEKLĒ MĀJAS: Līgatnieši, varbūt ziniet suņa samnieku?

0.88057208061218 59(0) - 0.60071134567261 2015.09.04. 00:16 http://www.jelgavniekiem.lv/?act=4&art=11833 ip: 54.226.62.251 usememcache: 1