FORUMS

Jelgavas 5.vidusskola dominē ielu stafetēs (11)

Raksts publicēts: 2009.05.09. 12:33:13
Raksta autors: Jānis Tiltiņš

Vējainajā 9.maija dienā Jelgavas ielās notika ikgadējais skolēnu ielu stafešu skrējiens. Skrējēji tika sadalīti vairāku klašu grupās un vislielāko interesi izraisīja vidusskolu komandu skrējiens, kur vērojami vislabākie rezultāti.

6. - 7.klašu grupā meitenēm 1.vieta Jelgavas 5.vidusskolai, otrajā un trešajā vietā spīdolietes un Jelgavas Valsts ģimnāzija. Arī starp zēnu komandām labākie bija Jelgavas 5.vidusskolas skrējēji, aiz kuriem palika Jelgavas 1.ģimnāzija un Jelgavas 6.vidusskola.

8. - 9.klašu grupā atkal uzvara Jelgavas 5.vidusskolas sportistēm, atstājot otro vietu Jelgavas Valsts ģimnāzijai un trešo Spīdolas ģimnāzijai. Zēnu konkurencē triumfēja Jelgavas 6.vidusskola, aiz kuriem palika Jelgavas 5.vidusskola un Jelgavas Valsts ģimnāzija.

Vidusskolu grupā meiteņu konkurencē uzvarēja Spīdolas ģimnāzija, otrajā vietā Jelgavas 5.vidusskola, bet trešās - Jelgavas 1.ģimnāzijas meitenes. Zēnu konkurencē pirmo vietu izcīnīja Jelgavas 5.vidusskolas komanda. Finišā otro vietu ieguva Jelgavas 1.ģimnāzijas un Amatu vidusskolas komandas.

lasīt komentārus (11)
DELFI.lv ziņas
  Smiltenē desmit gadus veca velobraucēja iebrauc pretējā joslā, izraisot avāriju
  Liepājā 'Ford' notriec aptuveni desmit gadus vecu meiteni
  Sāk ievākt šogad pirmās baravikas; pieredzējuši sēņotāji pārsteigti
  Tēvs pamet meitu un nemaksā uzturlīdzekļus; sociālais dienests viņai prasa maksāt par pansionātu tēvam
  Mēģinot apdzēst ugunsgrēku, Rīgā cieš vīrietis
  Brīdina par stipru lietu un krusu dienas vidū; gaiss iesils līdz +27 grādiem
  VK pārmet LM regulāru līgumu slēgšanu par pakalpojumiem, kas būtu jāveic pašiem ministrijas darbiniekiem
NRA.lv ziņas
VESELĪBA: Vai vitamīnu burka vienmēr ir tas labākais?
Vidusskolēni saņems 4 reizes lielāku diplomu
Nepārspējami mīlīgi mazi zirdziņi, kuri ir kā radīti bērniem
NETICAMI: Mazulīte piedzimst ar pusi no sirds
FM šogad IKP pieaugumu prognozē 2,1% apmērā
Bondars: Latvija ir atvērta attiecībām ar Krieviju
PALĪDZĒSIM: Pazudis mīļais mincis

0.23929691314697 59(0) - 0.19379997253418 2015.05.26. 16:24 http://www.jelgavniekiem.lv/?act=4&art=11833 ip: 184.73.8.127 usememcache: 1