FORUMS

Jelgavas 5.vidusskola dominē ielu stafetēs (11)

Raksts publicēts: 2009.05.09. 12:33:13
Raksta autors: Jānis Tiltiņš

Vējainajā 9.maija dienā Jelgavas ielās notika ikgadējais skolēnu ielu stafešu skrējiens. Skrējēji tika sadalīti vairāku klašu grupās un vislielāko interesi izraisīja vidusskolu komandu skrējiens, kur vērojami vislabākie rezultāti.

6. - 7.klašu grupā meitenēm 1.vieta Jelgavas 5.vidusskolai, otrajā un trešajā vietā spīdolietes un Jelgavas Valsts ģimnāzija. Arī starp zēnu komandām labākie bija Jelgavas 5.vidusskolas skrējēji, aiz kuriem palika Jelgavas 1.ģimnāzija un Jelgavas 6.vidusskola.

8. - 9.klašu grupā atkal uzvara Jelgavas 5.vidusskolas sportistēm, atstājot otro vietu Jelgavas Valsts ģimnāzijai un trešo Spīdolas ģimnāzijai. Zēnu konkurencē triumfēja Jelgavas 6.vidusskola, aiz kuriem palika Jelgavas 5.vidusskola un Jelgavas Valsts ģimnāzija.

Vidusskolu grupā meiteņu konkurencē uzvarēja Spīdolas ģimnāzija, otrajā vietā Jelgavas 5.vidusskola, bet trešās - Jelgavas 1.ģimnāzijas meitenes. Zēnu konkurencē pirmo vietu izcīnīja Jelgavas 5.vidusskolas komanda. Finišā otro vietu ieguva Jelgavas 1.ģimnāzijas un Amatu vidusskolas komandas.

Ar vairāk nekā 2000 dziedātāju Kuldīgā notiks Kurzemes Dziesmu svētki
Svētku brīvdienās notverti teju simts šoferi reibumā; negadījumos četri bojāgājušie

0.5810239315033 61(0) - 0.34696078300476 2016.06.27. 14:20 http://www.jelgavniekiem.lv/?act=4&art=11833 ip: 54.81.38.107 usememcache: 1