FORUMS

Jelgavas 5.vidusskola dominē ielu stafetēs (11)

Raksts publicēts: 2009.05.09. 12:33:13
Raksta autors: Jānis Tiltiņš

Vējainajā 9.maija dienā Jelgavas ielās notika ikgadējais skolēnu ielu stafešu skrējiens. Skrējēji tika sadalīti vairāku klašu grupās un vislielāko interesi izraisīja vidusskolu komandu skrējiens, kur vērojami vislabākie rezultāti.

6. - 7.klašu grupā meitenēm 1.vieta Jelgavas 5.vidusskolai, otrajā un trešajā vietā spīdolietes un Jelgavas Valsts ģimnāzija. Arī starp zēnu komandām labākie bija Jelgavas 5.vidusskolas skrējēji, aiz kuriem palika Jelgavas 1.ģimnāzija un Jelgavas 6.vidusskola.

8. - 9.klašu grupā atkal uzvara Jelgavas 5.vidusskolas sportistēm, atstājot otro vietu Jelgavas Valsts ģimnāzijai un trešo Spīdolas ģimnāzijai. Zēnu konkurencē triumfēja Jelgavas 6.vidusskola, aiz kuriem palika Jelgavas 5.vidusskola un Jelgavas Valsts ģimnāzija.

Vidusskolu grupā meiteņu konkurencē uzvarēja Spīdolas ģimnāzija, otrajā vietā Jelgavas 5.vidusskola, bet trešās - Jelgavas 1.ģimnāzijas meitenes. Zēnu konkurencē pirmo vietu izcīnīja Jelgavas 5.vidusskolas komanda. Finišā otro vietu ieguva Jelgavas 1.ģimnāzijas un Amatu vidusskolas komandas.

lasīt komentārus (11)
DELFI.lv ziņas
  VUGD un NMPD aicina stiprā karstumā ilgstoši neatrasties saulē
  Konsultatīvā padome: NEPLP atlaišana neatbilstu likumam, labas pārvaldības praksei un principiem
  Kalniņa-Lukaševica: Latvijas prezidentūra izmantojusi visas tai sniegtās iespējas
  NEPLPķildas: Kaimiņš ar Viņķeli 'saķeras' par budžeta veidošanu un krievu valodu
  Lietu par 7740 eiro nolaupīšanu no 'Maxima' veikala turpinās skatīt ceturtdien
  Pirmajā dokumentu iesniegšanas dienā visvairāk reflektantu pieteikušies studijām LU
Pareizuma instrukcija
  Aizkustina politiķu sarunas ar pensionāriem, kas ir tikai vecās parunas – paēdušais izsalkuš...

0.97016096115112 59(0) - 0.75701999664307 2015.07.02. 08:09 http://www.jelgavniekiem.lv/?act=4&art=11833 ip: 54.158.36.59 usememcache: 1