7

Tuvojas pirmajai vietai Latvijas čempionātā

Raksts publicēts: 2020.12.10. 09:16:16
Raksta autors: LETA

“Optibet” hokeja līgas (OHL) vienība “Zemgale”/LLU trešdien izbraukumā ar 3:1 pārspēja citu medaļu tīkotāju “Mogo”/LSPA, līdz punkta attālumam samazinot atpalicību no turnīra līdera “Olimp”/”Venta 2002”.

15.minūtē vairākumā viesus vadībā izvirzīja Aleksandrs Novikovs, un 22.minūtē Rustams Begovs panāca 2:0.

Vairākumā 33.minūtē vienus vārtus atspēlēja Renārs Krastenbergs, bet punktu mačam pielika Ričards Bernhards 50.minūtē, gūstot trešos vārtus viesu labā.

Roberts Jekimovs un Kirils Tambijevs sakrāja pa divām rezultatīvām piespēlēm.

Artūrs Šilovs mājinieku vārtos atvairīja 23 no 26 pretinieku metieniem, kamēr viesu vārtos Rihards Cimermanis tika galā ar 21 no 22 rīdzinieku metieniem.

Par mača labāko spēlētāju mājinieku rindās tika atzīts Vladimirs Mamonovs, bet viesiem – Begovs.

Turnīra tabulas vadībā joprojām ar 27 punktiem 16 mačos ir “Olimp”/”Venta 2002”. Ar 22 punktiem 14 spēlēs seko “Zemgale”/LLU, 21 punkts 16 spēlēs ir “Liepājai”, 19 punkti tikpat cīņās – “Mogo”/LSPA, kamēr desmit punkti 19 spēlēs ir “Prizma”/IHS. Sešus punktus deviņos mačos iekrājusi Hokeja skola “Rīga”, bet 14 dueļos – Daugavpils “Dinaburga”.

0.34113001823425 104(0) - 0.18615412712097 2024.03.29. 10:13 http://www.jelgavniekiem.lv/?act=10&art=50598 ip: 172.70.39.208 usememcache: 1