293012345
Arhīva navigācija

HK «Zemgale/LLU» pārliecinoši uzvar HK «Mogo»

Raksts publicēts: 2019.12.01. 08:15:16

HK «Zemgale/LLU» sestdien otro reizi šosezon tikās ar HK «Mogo». Pilnībā ignorējot faktu, ka pretinieki ir šā brīža Latvijas čempioni, jelgavnieki viņus sagrāva ar 6:0.

Lai gan HK «Mogo» var uzskatīt par spēles favorītiem, pirmo periodu krietni veiksmīgāk aizvadīja jelgavnieki, kuri guva divus vārtus, kamēr pretinieki palika sausā. Pirmos vārtus HK «Zemgale/LLU» labā 6. minūtē guva Ričards Bernhards (Nr.97), eleganti apspēlējot savu pretspēlētāju – izraidot ripu viņam caur kājām – un pārspējot čempionu vārtsargu. Piecas minūtes vēlāk otrreiz «Mogo» vārtsargu pārspēja Jegors Kurbatovs (Nr.72). Arī aizsardzībā jelgavnieki nospēlēja labi, izturot pusotru minūti lielajā mazākumā trīs pret pieciem un tā arī neļaujot pretiniekiem gūt vārtus. Lai gan izpildīto metienu skaita ziņā aktīvāki bija mājinieki, periods noslēdzās ar 2:0 jelgavnieku labā.

Otrajā periodā spēle tikai saasinājās, komandas apmainījās ar noraidījumiem, turklāt HK «Zemgale/LLU» biežāk spēlēja mazākumā nekā vairākumā. Neskatoties uz to, jelgavniekiem izdevās izmantot savu vienīgo skaitlisko pārsvaru, un komandas trešos vārtus guva S.Janda (Nr.69). Ar rezultātu 3:0 arī noslēdzās šis periods.

Tā kā mājiniekiem līdz šim vēl nebija izdevies atklāt rezultātu, jo jelgavnieku vārtos kā mūris stāvēja Reinis Petkus (attēlā), iesākoties spēles pēdējam periodam, HK «Mogo» hokejisti spēlēja arvien aktīvāk un agresīvāk, tomēr bezrezultatīvi. Pilnīgi pretēja aina bija jelgavnieku frontē – pēc nospēlētām piecām minūtēm Aleksandrs Pavļenko (Nr.19) panāca jau 4:0, kas piespieda pretiniekus nomainīt vārtsargu, Henriju Anču sūtot uz soliņa un laukumā laižot Renāru Kazanovu. Vēl apmēram piecas minūtes jelgavniekiem bija nepieciešamas, lai gūtu piektos vārtus – Daniels Goršanovs (Nr.5) panāca 5:0. Pēc tam komandas skaitlisko pārsvaru atkal realizēja S.Janda, gūstot šajā spēlē savus otros vārtus un tikai samazinot čempionu izredzes spēli noslēgt sev par labu. Pēc šī gola «Mogo» hokejisti sāka forsēt, lai gūtu vismaz goda vārtus, turklāt jelgavnieki vēl uz pēdējām 26 sekundēm nopelnīja sodu un spēlēja mazākumā, tomēr HK «Zemgale/LLU» izdevās pārspēt čempionus ar 6:0 un aizvadīt pirmo sauso spēli šosezon.

Nākamā spēle HK «Zemgale/LLU» būs 5. decembrī pulksten 19.15 izbraukumā pret HS «Rīga».

0.32336115837097 95(0) - 0.23495817184448 2024.04.23. 18:24 http://www.jelgavniekiem.lv/?act=10&art=47765 ip: 172.70.130.218 usememcache: 1