Arhīva navigācija

FK «Jelgava» nospēlē neizšķirti ar valmieriešiem

Raksts publicēts: 2019.11.03. 16:14:38
Raksta autors: Jelgavasvestnesis.lv

Šodien FK «Jelgava» aizvadīja sezonas pēdējo mājas spēli pret FK «Valmiera Glass/ViA», kas cīnās par vietu četriniekā, jo tas viņiem nodrošinās iespēju nākamsezon spēlēt Eiropas līgā. Spēle noslēdzās ar bezvārtu neizšķirtu (0:0, 0:0).

Šī spēle nozīmīgāka bija valmieriešiem, jo viņi vēl turpina cīņu par iekļūšanu labāko četriniekā un iespēju nākamgad startēt Eiropas līgā. Lai to nodrošinātu, divās pēdējās spēlēs viņiem jānopelna vismaz četri punkti, kas nozīmē, ka zaudējums var pārvilkt svītru šim mērķim. Tomēr jelgavniekiem ne prātā nenāca padoties bez cīņas. «Mēs šobrīd esam uzņēmuši ļoti labu formu un pēdējās mājas spēles mums bijušas ļoti labas un skatāmas. Protams, ka centīsimies izcīnīt uzvaru,» pirms spēles norādīja FK «Jelgava» spēlētājs Ivo Minkevičs. Jāpiebilst, ka Valmieras komanda Jelgavā ieradās jau sestdien un palika šeit pa nakti, lai šodien labāk sagatavotos un noskaņotos spēlei. Viņus atbalstīja arī krietns pulciņš līdzjutēju. Pavisam klātienē spēli vēroja 420 skatītāji.

Spēli aktīvāk iesāka mājinieki, vairāk kontrolēja bumbu, tomēr pretiniekiem to izdevās pārtvert – lai valmierieši neaizskrietu ātrajā uzbrukumā, FK «Jelgava» spēlētājs Staņislavs Mikicejs apturēja pretiniekus ar noteikumu pārkāpumu un saņēma dzelteno kartīti. Puslaika vidū spēle jau bija izlīdzinājusies un valmierieši vienlīdz aktīvi spēlēja kā aizsardzībā, tā uzbrukumā. 23. minūtē tuvu vārtu guvumam bija valmierieši – Tolu jeb Tolualase Emanuels Arokodare bija izgājis viens pret vienu ar jelgavnieku vārtsargu Germanu Māliņu, kuram izdevās aizsniegties līdz bumbai un izmainīt tās lidojuma trajektoriju. Savukārt jelgavnieki vistuvāk vārtu guvumam bija 41. minūtē, kad ar galvu sita S.Mikicejs, bet valmieriešu vārtsargs Vladislavs Lazarevs bumbu tvēra. Kopumā pirmajā puslaikā komandas pretinieku vārtus apdraudēja maz, un puslaiks noslēdzās ar rezultātu 0:0.

Otrajā puslaikā FK «Jelgava» galvenais treneris Oļegs Kubarevs veica spēlētāju maiņu, Igora Kozlova vietā sūtot Vitāliju Rečicki. Kāda no spēles epizodēm sāpīgi beidzās viesu kapteinim Aleksejam Grjaznovam, kurš bija pakritis, un kāds no Jelgavas spēlētājiem skrienot uzkāpa viņam uz kājas. Pēc šīs epizodes valmierieši sāka aktīvāk spēlēt uzbrukumā, vairākkārt apdraudot jelgavnieku vārtus pēc izspēlētām standartsituācijas. Vienā no epizodēm sitienu uz vārtiem izpildīja Leonadro Sila Lelis, bet viņš sitiena brīdī paslīdēja un bumba ripoja garām vārtiem. Arī jelgavnieki spēja atbildēm ar dažām bīstamām epizodēm, piemēram, vienā no tām tikai nedaudz garām vārtiem sita Mate Cincadze spēles 75. minūtē. Vēlāk vārtu priekšā tika nogāzts Maksims Votinovs, un jelgavnieki varēja izpildīt stūra sitienu, bet pēc tā rezultāts uz tablo nemainījās. Tā kā arī otrajā puslaikā neienai no komandām vārtus gūt neizdevās, spēle noslēdzās ar bezvārtu neizšķirtu 0:0.

Sezonas noslēdzošā spēle FK «Jelgava» būs 9. novembrī pulksten 14 izbraukumā pret BFC «Daugavpils».

0.38171291351318 95(0) - 0.27619481086731 2024.04.20. 10:10 http://www.jelgavniekiem.lv/?act=10&art=47542 ip: 172.70.131.46 usememcache: 1