10
7

HK «Zemgale/LLU» piekāpjas «Liepājai»

Raksts publicēts: 2019.09.29. 08:56:24

Sestdien HK «Zemgale/LLU» pirmo reizi šosezon devās uz Kurzemi, kur aizvadīja virslīgas čempionāta spēli pret HK «Liepāja». Uzvaru spēlē ar 3:2 izcīnīja liepājnieki.

Pirmajā periodā komandas apmainījās ar vārtu guvumiem un pārtraukumā devās ar neizšķirtu rezultātu – 1:1. Jelgavnieku sastāvā 7. minūtē vārtus guva Vladislavs Adeļsons, gūstot vārtus otrajā spēlē pēc kārtas. Lai izlīdzinātu rezultātu, liepājniekiem bija nepieciešamas piecas minūtes – vārtus guva Endijs Butāns.

Otrais periods pagāja liepājnieku zīmē – viņiem bija iespēja trīs reizes spēlēt vairākumā, ko gan izmantot neizdevās, un arī period izdarīto metienu skaits pa pretinieku vārtiem viņiem divreiz lielāks nekā jelgavniekiem – 16:7. Jelgavnieki galvenokārt spēlēja aizsardzībā, un pēc otrā perioda rezultāts joprojām 1:1.

Trešo periodu aktīvāk iesāka viesi, biežāk apdraudot pretinieku vārtsarga Māra Jučera sargātos vārtus. Sportiskā veiksme gan bija liepājnieku pusē, jo viņiem 48. minūtē izdevās diezgan amizantā situācijā izdevās izvirzīties vadībā. Pēc pirmā metiena ripa atsitās un pārlidoja pāri jelgavnieku vārtsargam Rihardam Cimermanim, kurš bija mazliet izslidojis no vārtiem. HK «Liepāja» hokejists Māris Miezis labi noorientējās, veikli apslidoja vārtsargu un ieraidīja ripu vārtos – 2:1. Pēdējās minūtēs jelgavnieki spēlēja seši pret četriem, jo pēc iegūta vairākuma izmantoja arī iespēju vārtsargu nomainīt pret laukuma spēlētāju. Viņiem izdevās pakutināt gan pretinieku, gan līdzjutēju nervus un sekundi līdz spēles beigām izlīdzināt rezultātu – 2:2 panāca čehu leģionārs Sebastians Janda.

Spēles uzvarētājs tika noskaidrots pēcspēles metienu sērijā. Pirmie sāka mājinieki. Marks Kaleinikovs meta garām, jelgavnieku spēlētājs Rustams Begovs – precīzs, liepājnieks Reinis Demiters – precīzs, jelgavnieks Aleksandrs Novikovs – garām, liepājnieks Klāvs Plānics – garām, jelgavnieks V.Adeļsons – garām, liepājnieks M.Miezis – precīzs, jelgavnieks Gatis Sprukts – neprecīzs. Uzvaras vārtus guva liepājnieku hokejists Iļja Žučkovs.

Arī nākamā spēle HK «Zemgale/LLU» būs pret «Liepāju» – 2. oktobrī pulksten 19.30 Jelgavā. Savukārt spēle pret HK «Olimp», kas sākotnēji bija paredzēta 5. oktobrī, ir pārcelta – tā notiks 6. oktobrī pulksten 17 «Arēnā «Rīga»». Skatītājiem ieeja uz spēli arēnā būs bez maksas.

3.895397901535 104(0) - 3.6031470298767 2024.03.29. 16:42 http://www.jelgavniekiem.lv/?act=10&art=47267 ip: 54.83.176.101 usememcache: 1