10
7

FK «Jelgava» piekāpjas valmieriešiem

Raksts publicēts: 2019.08.18. 07:08:36

«Optibet» futbola Virslīgas 26. kārtas mačā futbola kluba «Jelgava» komanda izbraukumā ar 1:3 piekāpās «Valmiera Glass»/ViA futbolistiem.

Pirmo puslaiku jelgavnieki sāka aktīvāk. Jau otrajā minūtē ar ne pārāk sitienu vārtu četrstūrī atzīmējās cits ukrainis Staņislavs Mikicejs. Tālāk iniciatīvu pārņēma valmierieši. Bīstams sitiens padevās mājinieku pussarga Aleksejam Grjaznovam, kurš no distances raidīja bumbu pāri vārtiem. 27. minūtē «Valmiera Glass»/ViA panāca vadību - portugālis Teišeira izpildīja skaistu un Vladislavam Kurakinam netveramu sitienu augšējā stūrī. Pirmā puslaika gaitā jelgavnieki spēja atspēlēties, kad kārtējo skaisto un precīzo tālsitienu šosezon izpildīja centra pussargs Igors Kozlovs.

Pārtraukumā jelgavnieku galvenais treneris Oļegs Kubarevs veica divas sastāva izmaiņas: uzbrukumā Ņikitas Ivanova vietā devās Marusičs, bet Bidzinašvili labajā malā nomainīja Andris Krušatins. Puslaika ievadā jaunpienācējs Marusičs varēja atzīmēties ar rezultatīvu piespēli, taču krievu uzbrucējs Maksims Votinovs tuvcīņā nespēja pārspēt Virslīgas labāko vārtsargu Vladislavu Lazarevu. Savas iespējas radās arī mājiniekiem, tomēr arī Valmieras komandai uzbrukumu noslēgumā līdz brīdim trūka precizitātes. 79. minūtē valmierieši aizskrēja pretuzbrukumā un Teišeira pēc partnera piespēles raidija bumbu tukšos vārtos. Vēl pēc piecām minūtēm 3:1 rezultātu panāca Valmieras aizsargs Ofosu Apija. Spēles galotnē pie sarkanās kartītes tika jelgavnieku centra pussargs Jakovs Biļjans.

Nākamo spēli FK «Jelgava» aizvadīs Latvijas kausa ietvaros. 21. augustā plkst. 17:00 jelgavnieki Daugavpilī cīnīsies par kausa pusfinālu pret BFC «Daugavpils». Savukārt Virslīgas čempionātā nākamā spēle būs pret to pašu «Daugavpili» 25. augustā Zemgales Olimpiskā centra stadionā.

0.35843205451965 104(0) - 0.24195742607117 2024.03.29. 17:29 http://www.jelgavniekiem.lv/?act=10&art=46953 ip: 3.84.231.140 usememcache: 1