293012345
Arhīva navigācija

Džudisti izcīna 24 medaļas

Raksts publicēts: 2019.02.06. 07:23:48

Jelgavas sporta hallē nedēļas nogalē notika 9. Jelgavas atklātais čempionāts jauniešiem «Džudo olimpiskās cerības 2019», kurā piedalījās vairāk nekā 400 džudistu no Latvijas, Lietuvas un Baltkrievijas. Jelgavas džudisti čempionātā izcīnīja 24 medaļas – sešas zelta, septiņas sudraba un 11 bronzas.

No Jelgavas sacensībās piedalījās BJSS treneru Marinas Mazures, S.Vasjkova, Kima Usačeva un Gunta Malēja audzēkņi, kuri kopā izcīnīja 24 medaļas, kas komandu ieskaitē Jelgavai ļāva ierindoties 2. vietā.

Pieciem jelgavniekiem mājas sacensībās izdevās izcīnīt zelta medaļas. 1. vietu izcīnīja Iļdars Šeluhins (U-10 grupā svarā līdz 23 kilogramiem), Vilens Vladimirovs (U-10 grupā svarā virs 38 kilogramiem), Daņila Belihs (U-12 grupā svarā līdz 35 kilogramiem), Jānis Bistrovs (U-18 grupā līdz 66 kilogramiem), bet Artjomam Grigorjevam izdevās kļūt par uzvarētāju pat divās vecuma grupās – U-14 un U-16 – svarā līdz 32 kilogramiem.

Sudraba medaļu sacensībās izcīnīja septiņi jaunieši: Dmitrijs Žukausks (U-12 grupā svarā līdz 50 kilogramiem), Arnolds Losāns (U-12 grupā svarā līdz 55 kilogramiem), Kirils Bondarevs (U-14 grupā svarā līdz 32 kilogramiem), Agnese Bojaruna (U-16 grupā svarā līdz 32 kilogramiem), Severīns Bondaļuks (U-16 grupā svarā līdz 38 kilogramiem), Elizabete Muntjana (U-18 grupā svarā līdz 63 kilogramiem), Maksims Kuzmenko (U-18 grupā svarā līdz 66 kilogramiem).

Tāpat jelgavniekiem izdevās izcīnīt 11 bronzas medaļas. Divas 3. vietas sacensībās izcīnīja Aleksandrs Tuuļs – viņam bronzas medaļa U-10 grupā svarā līdz 27 kilogramiem un U-12 grupā svarā līdz 26 kilogramiem. 3. vieta arī Daniilam Ostrovskim (U-10 grupā svarā līdz 32 kilogramiem), Kristianam Ceļmilleram (U-10 grupā svarā virs 38 kilogramiem), Dāvidam Kungurcevam (U-14 grupā svarā līdz 32 kilogramiem), Denisam Britikovam (U-14 grupā svarā līdz 35 kilogramiem), Vladai Baranovai (U-16 grupā svarā līdz 48 kilogramiem), Evelīnai Kovtunai (U-18 grupā svarā līdz 48 kilogramiem), Annijai Strupajai (U-18 grupā svarā līdz 52 kilogramiem), Kristiānai Baranovskai (U-18 grupā svarā līdz 63 kilogramiem), Kasparam Kaminskim (U-18 grupā svarā līdz 60 kilogramiem).

0.3624861240387 77(0) - 0.2478449344635 2024.04.18. 11:32 http://www.jelgavniekiem.lv/?act=10&art=45405 ip: 172.70.100.217 usememcache: 1