293012345
Arhīva navigācija

Džudisti mājās pārved 26 medaļas

Raksts publicēts: 2019.01.23. 07:47:58

Brīvdienās Carnikavā notika «Jaungada džudo turnīrs 2019», kurā piedalījās arī Jelgavas Bērnu un jaunatnes sporta skolas (BJSS) džudisti. Mājās pārvestas 26 dažādas medaļas.

Jaungada džudo turnīrā piedalījās ap 400 džudistu no Latvijas sporta skolām un džudo klubiem. Piedalījās arī jelgavnieki, kuri trenējas pie BJSS treneriem Kima Usačeva, Gunta Malēja, Marinas Mazures un Sergeja Vasjkova. Jelgavnieki sacentās četrās dažādās vecuma grupās: U-10, U-12, U-14, U-16.

U-10 vecuma grupā par čempionu kļuva Vilens Vladimirovs (svarā līdz 42 kilogramiem), bronzas medaļu izcīnīja Tamerlans Voroņeckis (svarā līdz 29 kilogramiem) un Daniils Ostrovskis (svarā līdz 35 kilogramiem).

U-12 vecuma grupā par čempioniem savās svara kategorijās kļuva Dmitrijs Žukausks (svarā līdz 50 kilogramiem), Agnese Bojaruna (svarā līdz 36 kilogramiem), bet 2. vietu izcīnīja Daņila Belihs (svarā līdz 35 kilogramiem) un Sofija Losāne (svarā virs 44 kilogramiem). Bronzas medaļu ieguva Aleksandrs Tuuļs (svarā līdz 26 kilogramiem), Artjoms Marčenko (svarā līdz 29 kilogramiem), Kirils Bondarevs (svarā līdz 32 kilogramiem), Deniss Britikovs (svarā līdz 35 kilogramiem), Pavels Baks (svarā līdz 35 kilogramiem) un Arnolds Losāns (svarā līdz 55 kilogramiem).

Bet U-14 grupā zelta medaļu izcīnīja Deniss Britikovs (svarā līdz 35 kilogramiem), Anastasija Isajeva (svarā līdz 40 kilogramiem), Sergejs Adatiņš (svarā līdz 46 kilogramiem), Kamilla Jefimova (svarā līdz 48 kilogramiem), Rolands Skuja (svarā līdz 66 kilogramiem). 2. vietu šajā grupā izcīnīja K.Bondarevs (svarā līdz 32 kilogramiem), bet 3. vietu Artjoms Grigorjevs (svarā līdz 32 kilogramiem), D.Belihs (svarā līdz 35 kilogramiem), Evita Veilande (svarā līdz 40 kilogramiem) un Leonards Semjonovs (svarā līdz 55 kilogramiem).

Vecākajā grupā – U-16 – čempiona titulu izcīnīja Daniels Rūsis (svarā līdz 46 kilogramiem), bet 3. vietu izcīnīja Maksims Šapovalovs (svarā līdz 55 kilogramiem) un Raimonds Grigorjevs (svarā līdz 60 kilogramiem).

Komandu ieskaitē Jelgavas komanda saņēma 2. vietu starp 24 komandām.

Šajā nedēļas nogalē džudisti piedalīsies starptautiskajās džudo sacensībās «Baltic Judo championships 2019», kas notiks Rīgā. Bet 2. februārī pulksten 11 Jelgavas Sporta hallē notiks 9. Jelgavas atklātais čempionāts jauniešiem «Džudo olimpiskās cerības».

0.35048484802246 95(0) - 0.22179484367371 2024.04.17. 01:10 http://www.jelgavniekiem.lv/?act=10&art=45276 ip: 172.70.100.59 usememcache: 1