ģimenes locekļi

FK «Jelgava» zaudē jūrmalniekiem

Raksts publicēts: 2018.07.22. 20:18:03
Raksta autors: Jelgavniekiem.lv

Šodien Slokas stadionā tika aizvadīta «SynotTip» Virslīgas 15. kārtas spēle starp FK «Jelgava» un «Jūrmalas Spartaku». Spēlē ar 4:1 uzvarēja jūrmalnieki, tādējādi palielinot savu pārsvaru pār jelgavniekiem, kuri pēc piedzīvotā zaudējuma palika sestajā vietā.

Visu spēles laiku laukumā dominēja Jūrmalas futbolisti, pirmās bīstamās epizodes pie jelgavnieku vārtiem noorganizējot jau pirmajās minūtēs. Tomēr spēles rezultāts tika atklāts tikai 34. minūtē, kad jūrmalnieku labā vārtus guva Oļegs Dmitrijevs. Pirmajā puslaikā tas bija vienīgais precīzais sitiens vārtos, un komandas pārtraukumā devās ar rezultātu 1:0 par labu jūrmalniekiem.

Otro puslaiku jelgavnieki iesāka krietni aktīvāk un centās izdarīt spiedienu uz pretinieku vārtiem. Spēles 49. minūtē tuvu vārtu guvuma bija mūsu komandas spēlētājs Gurams Lukava, bet pretinieku vārtsargs Jevgeņijs Nerugals lēcienā ar labo roku bumbu tomēr atsita. Sešas minūtes vēlāk sekoja jūrmalnieku atbilde – Deniss Davidovs ar precīzu atkārtotu sitienu panāca 2:0. Vēl pēc trīs minūtēm bumbu jelgavnieku vārtos raidīja Jevgeņijs Kobzars – 3:0. Spēles 76. minūtē, glābjot savu komandu no vēl viena vārtu guvuma, noteikumus pārkāpa FK «Jelgava» spēlētājs Sigits Olberķis – tiesneši par šo pārkāpumu jūrmalniekiem piešķīra 11 metru soda sitienu. To izpildīja Kaspars Svārups. Vārtsargs sitienu atvairīja, bet K.Svārups ar atkārtotu sitienu tomēr savu panāca – 4:0. Spēles izskaņā jelgavniekiem radās iespēja vismaz vienus vārtus atgūt, jo tiesneši par pārkāpumu pret G.Lukavu piešķīra FK «Jelgava» 11 metru soda sitienu. Tajā savas snaipera dotības apliecināja Vladislavs Kozlovs, gūstot vienīgos jelgavnieku vārtus šajā spēlē.

Nākamā «SynotTip» Virslīgas spēle jelgavniekiem būs 29. jūlijā pulksten 17 Zemgales Olimpiskajā centrā pret FK «Ventspils».

AUTOdoc.lv

0.41017484664917 95(0) - 0.29319715499878 2024.04.18. 15:58 http://www.jelgavniekiem.lv/?act=10&art=43797 ip: 172.70.179.125 usememcache: 1