293012345
Arhīva navigācija

Svaru stieņa cēlējiem 22 medaļas

Raksts publicēts: 2018.05.16. 06:33:42

Jelgavas sporta hallē sestdien aizvadīts Latvijas čempionāts un Jelgavas atklātais čempionāts svaru stieņa spiešanā guļus ar ekipējumu. Jelgavu tajā pārstāvēja klubu «Apolons» un «Jelgavas atlanti» sportisti, mājās izcīnot 22 medaļas.

Sacensībās piedalījās stiprākie sportisti no 16 Latvijas un Lietuvas komandām. Jelgavas pilsētu pārstāvēja sporta kluba «Apolons» jaunā izlase un sporta kluba «Jelgavas atlanti» sportisti.

Sieviešu grupā savā svara kategorijā sudraba medaļu izcīnīja «Apolons» atlēte Sanda Petrokaite. Veterānu grupā par čempionu savā svara kategorijā kļuva apalonieši Mihails Rekaikins, Jānis Lasmanis, Māris Neiders, Aleksandrs Smelovs. Šie atlēti arī saņēma speciālās balvas kā absolūti labākie čempionāta sportisti. Sudraba medaļu šajā grupā izcīnīja Igors Marudins, Aldis Sproģis, Jānis Lapels, Ivans Raukenas (visi no kluba «Apolons»). Kluba «Apolons» sportisti Veterānu grupā saņēma arī kausu par 3. vietu kopvērtējumā.

Open grupā sudraba medaļu izcīnīja Rolands Linde un Vjačeslavs Gančeris (no kluba «Apolons»), bronzas medaļu – Aleksandrs Iļiško («Apolons»). «Labi nostartēja un «Apolona» komandai punktus deva arī Artjoms Tarasēvičs, Sergejs Serdjuks, Edvīns Ceplītis,» piebilst J.Jansone. Kopvērtējumā Jelgavas Open kluba «Apolons» vīru komandai – kauss par 2. vietu. Jāpiebilst, ka no «Jelgavas atlantiem» vislabāk šajā grupā veicās Vladislavam Konderko, kurš izcīnīja bronzas medaļu.

Jauniešu grupā zelta medaļu izcīnīja Anatolijs Lingo («Apolons»), sudraba medaļu – Marks Masolovs, bet bronzas medaļu – Eduards Šveimrauss («Apolons»). Komandai punktus deva arī Timurs Masolovskijs un Niklāvs Vīgants. Kopvērtējumā jauniešiem – kauss par 1. vietu.

Junioru grupā no «Apolona» sportistiem sudrabu izcīnīja Gatis Lejnieks, Elvis Golers un Artūrs Audze, bronzas medaļu – Sanijs Zajacs, Sandis Šenkevičs. Komandai punktus deva arī Kristiāns Valentinovičs un Elvis Grīnbergs. Kopvērtējumā junioru komanda ieguva 1. vietas kausu. No «Jelgavas atlantiem» sudrabu izcīnīja Andrejs Sobačevskis.

Jāpiebilst, ka «Apolona» sportists J.Lasmanis šobrīd gatavojas Eiropas čempionātam svaru stieņa spiešanā guļus ar ekipējumu, kas notiks jūnijā Francijā.

0.34834718704224 95(0) - 0.22892165184021 2024.04.23. 14:07 http://www.jelgavniekiem.lv/?act=10&art=43274 ip: 172.70.178.103 usememcache: 1