293012345
Arhīva navigācija

FK «Jelgava» pret «Metta» nospēlē neizšķirti

Raksts publicēts: 2018.05.06. 17:52:03

6. maijā FK «Jelgava» aizvadīja savu pirmo mājas spēli Zemgales Olimpiskā centra stadionā. Virslīgas 6. kārtas spēlē pret «Metta/LU» izdevās nospēlēt neizšķirti 1:1.

Jāņa Krūmiņa vietu vārtos ieņēma Mārcis Melecis, kurš spēle pret «Mettu» piedzīvoju savu Virslīgas debiju. Aizsardzības līnijā atgriezās diskvalifikāciju izcietis Sigits Olberkis, bet kreisās malas aizsarga pozīcīja pirmo reizi šosezon spēlēja Alans Siņeļņikovs.

Maču aktīvāk sāka viesi, kuri centās veidot uzbrukumus caur ātro labās malas aizsargu Kabelo Seribu. Vienā no epizodēm ar aizsargiem nesapratās Melecis, izlaižot bumbu uz stūra sitienu. Standarts atkal izrādījās liktenīgs «Jelgavai»: pēc centrējuma Ņikita Ivanovs ar galvu ieraidīja bumbu apakšējā stūrī (0:1). 22. minūtē par spēli ar roku tika piešķirts soda sitiens tuvu «Mettas» vārtiem. Pie bumbas stājās Siņeļņikovs, ar kura sitienu talantīgais vārtsargs Dāvis Ošs galā netika (1:1). Puslaika galotnē aktivizējās viesi, taču bīstamākā situācija radās jelgavniekiem: 45. minūtē Alans Siņeļņikovs pa kreiso malu ieskrēja soda laukumā un ar spēcīgu sitienu norībināja vārtu pārliktni.

51. minūtē skaistu izspēli ar sitienu nedaudz pāri vārtiem noslēdza Siņeļņikovs. Jāatzīst, ka Alans bija aktīvākais «Jelgavas» komandas sastāvā, taču pilnu spēli kapteinis aizvadīt nevarēja, tiekot nomainītam otrā puslaika vidū. Mača galotnē abas vienības centās izraut uzvaru, tomēr rezultāts tā arī neizmainījās. 1:1 rezultāts tika fiksēts devīto reizi abu komandu savstarpējo spēļu vēsturē.

FK «Jelgava» - FK «Metta/LU» 1:1 (1:1)
Vārti: Siņeļņikovs 22' - Ivanovs 6'
Jelgava: Melecis - Siņeļņikovs (Jermolajevs), Širjajevs, Olberkis, Staļģis, Grigarāvičs - Nakano (Rafaļskis) - Kurtišs, Lazdiņš, Kozlovs - Koļajevs (Krušatins)

Nākamo spēli «Jelgava» aizadīs 11. maijā, kad ZOC stadionā uzņems Virslīgas pastarīti «Valmiera Glass/ViA».

0.19702696800232 94(0) - 0.077279090881348 2024.04.23. 13:40 http://www.jelgavniekiem.lv/?act=10&art=43190 ip: 172.69.58.10 usememcache: 1