10
7

Volejbolisti cīnīsies par bronzu

Raksts publicēts: 2018.04.06. 06:56:50

Ceturtdienas vakarā «Biolars/Jelgava» volejbolisti piedzīvoja zaudējumu Latvijas volejbola līgas pusfināla sērijās otrajā spēlē ar «RTU/Robežsardzi». Tādēļ volejbolistiem būs jāspēlē par 3. vietu Latvijas čempionātā.

Pusfināla sērijas pirmajā mačā Jelgavā «Biolars/Jelgava» piedzīvoja neveiksmi. «Spēle parādījās, kad paši sākām sekmīgi servēt,» pēc pirmā mača atzina Jelgavas komandas viens no spēlētājiem Kārlis Volodins, «otrā spēle parādīs, kāds puišiem ir raksturs.»

Spēli, kas risinājās Rīgas 49. vidusskolā, jelgavnieki sāka ar zaudējumu pirmajā setā (16:25). Rīdzinieku serves radīja lielas problēmas «Biolars/Jelgava» volejbolistiem, jelgavniekiem pieļaujot vienu kļūdu pēc otras. Otrā seta ievadā Jelgavas volejbolisti turējās līdzi sāncenšiem, tomēr tuvāk seta galotnei spēle Jurija Deveikusa vadītai komandai pajuka, kas ļāva «RTU/Robežsardzei» tikt pie drošas uzvaras arī otrajā partijā (25:15).

Trešo setu pēdējo divu gadu Latvijas čempioni «RTU/Robežsardze» sāka ar četrām uzvarētām izspēlēm pēc kārtas, kas lika Deveikusam ņemt minūtes pārtraukumu. Mainīt mača gaitu tas nepalīdzēja, rīdzinieki varēja svinēt panākumu visā pusfināla sērijā. Par rezultatīvākiem «Biolars/Jelgava» komandā kļuva Jevgeņijs Vjatkins, Gatis Slavēns un Aivis Āboliņš.

Andrejs Jamrovskis, VK «Biolars/Jelgava» menedžeris: «Sniegums, ko šodien parādīja mūsu klubs, ir ārpus jebkādas kritikas. Darba dienās mūsu puišiem spēlēt ir grūtāk, jo visi atnāk nedaudz noguruši pēc darba. Tas atstāja iespaidu uz šodienas spēli [..]. Sērijas pirmajā spēlē puiši parādīja raksturu. Bijām cerējuši, ka Rīgā mačs ritēs līdzīgi kā pēdējos trijos setos Jelgavas mačā. Neviens negaidīja, ka zaudēsim ar tik lielu rezultātu. Var piekāpties cīņā, pēc tam pametot laukumu ar paceltu galvu, bet šoreiz savu kļūdu dēļ ļāvām pretiniekiem izcīnīt vieglu uzvaru [..]. Runājot par bronzas sēriju, gribās noslēgt sezonu uz pozitīvas nots. Daudz atkarīgs no tā, vai puiši varēs izdarīt secinājumus pēc šodienas zaudējuma. Pirmā spēle būs sarežģīta, jo būs jāmēro tāls ceļš uz Daugavpili.»

«RTU/Robežsardze» - «Biolars/Jelgava» 3:0 (25:16; 25:15; 25:13)
«Biolars/Jelgava»:  Jevgenijs Vjatkins 10, Gatis Slavēns 5, Aivis Āboliņš 5, Mārcis Jirgensons 3, Kārlis Levinskis 2, Kārlis Volodins 1, Andris Zadovskis 1, Vitālijs Cinne 1, Arvis Zelčs, Uģis Dombrovskis
Sērijā: 2-0

Par 3. vietu «Biolars/Jelgava» cīnīsies ar Daugavpils «Ezerzeme/DU» komandu, kas pusfinālā piekāpās Jēkabpils «Lūšiem». Bronzas medaļas ieguvēju komandu noskaidros sērijā līdz divām uzvarām. Pirmā spēle starp Jelgavas un Daugavpils komandām paredzēta 12. aprīlī Daugavpilī.

0.31970405578613 104(0) - 0.22140741348267 2024.03.29. 14:12 http://www.jelgavniekiem.lv/?act=10&art=42921 ip: 172.70.134.104 usememcache: 1