7

«Jelgava/LLU» zaudē Ķekavā un atkrīt uz otro vietu

Raksts publicēts: 2018.03.07. 09:09:24
Raksta autors: jelgavasvēstnesis.lv

Latvijas Basketbola līgas (LBL) 2. divīzijas regulārās sezonas turnīrā ceturto zaudējumu piedzīvojusi «Jelgava/LLU», kas viesos ar rezultātu 81:90 piekāpās «Ķekava/Optibet», atkrītot uz turnīra tabulas otro pozīciju. Ar 24 punktiem otrdienas vakarā izcēlās Salvis Mētra. 15. martā mūsējie viesosies pie VEF skolas basketbolistiem.

«Jelgava/LLU» lielāko sezonas daļu ieņēma pirmo vietu LBL 2. divīzijas turnīra tabulā, taču pēdējā laikā piedzīvots neliels kritums demonstrētajai sniegumā, kā rezultātā sekojuši arī daži zaudējumi, un komanda sniedza iespēju «Ķekava/Optibet» mūsējos atvirzīt uz otro pozīciju. Pirms vakara spēles abām vienībām bija 16-3 bilance, bet pirmajā savstarpējā spēlē Jelgavā Gata Justoviča trenētā komanda izcīnīja pārliecinošu uzvaru.

150 skatītāju priekšā labāk spēles pirmo spēles ceturtdaļu aizvadīja Ķekavas basketbolisti, iegūstot sešu punktu pārsvaru (18:24). Otrajā ceturtdaļas abas komandas demonstrēja ātru un rezultatīvu basketbolu, bet viesiem līdz puslaika beigām izdevās saglabāt nelielu handikapu (45:50).

Līdz trešās trešdaļas noslēgumam jelgavnieki rezultāta starpību samazināja līdz minimumam (66:67), bet ceturtās ceturtdaļas ievadā pēc Salvja Mētras tālmetiena jelgavnieki ieguva plus trīs - 70:67. «Jelgava/LLU» pilnībā izgāza spēles nākamās piecas minūtes, kad pretinieki veica izšķirošo izrāvienu, gūstot 12 punktus pēc kārtas (70:79). Izskaņā mājinieki pārliecinoši panākumu spēja noturēt - 81:90.

Pieredzējušais Mētra bija labākais «Jelgava/LLU» sastāvā ar 24 punktiem un piecām atlēkušajām bumbām. 12 punkti Andrim Justovičam, bet pa 11 pievienoja Jēkabs Rozītis un Uldis Feldmanis. Produktīva spēle arī Kalvim Krūmiņam - septiņi punkti, sešas atlēkušās bumbas un deviņas rezultatīvas piespēles.

15. martā pulksten 17.30 «Jelgava/LLU» uzsāks spēli viesos Rīgā pret VEF skolas komandu.

LBL 2. divīzija, 6. marts

Ķekava/Optibet - Jelgava/LLU 90:81 (24:18, 26:27, 17:21, 23:15)

Jelgava/LLU: Mētra 24, Justovičs 12, Rozītis 11, Feldmanis 11, Krūmiņš 7, Neimanis 6, Bitītis 5, Bērziņš 5, Kravinskis

0.36200881004333 104(0) - 0.24606919288635 2024.03.29. 04:04 http://www.jelgavniekiem.lv/?act=10&art=42641 ip: 172.70.39.164 usememcache: 1