ģimenes locekļi

«Zemgale/LLU» vēlreiz zaudē līderiem

Raksts publicēts: 2018.02.14. 06:40:41
Raksta autors: jelgavasvestnesis.lv

Optibet Hokeja līgas (OHL) regulārās sezonas turnīrā jau ceturto zaudējumu pēc kārtas piedzīvojusi «Zemgale/LLU». Kurbada ledus hallē jelgavnieki divas pirmie guva vārtus, taču galarezultātā pagājušās sezonai čempionei «Kurbadam» zaudēja ar 2:3. Pa vārtiem viesu labā guva Artūrs Āboliņš un Artjoms Ogorodņikovs.

OHL regulārās sezonas izskaņai lielas nozīmes nav, jo jau ilgāku laiku ir skaidrs, kuras būs tās četras komandas, kas piedalīsies izslēgšanas turnīrā, pie tam zināmi ir arī abu pusfinālu pāri. «Zemgale/LLU» galvenais uzdevums pirms «play-off» ir saārstēt savainojumus, lai pusfinālā pret «Mogo» varam būt labākajā sastāvā. Pavisam nesen ar «Kurbadu» mūsējie jau spēlēja, kad savā laukumā atzina pretinieku pārākumu ar 2:3.

Mača pirmo trešdaļu Rīgā jelgavnieki aizvadīja diezgan disciplinēti, nenopelnīja nevienu noraidījumu, kamēr paši neizmantoja vienīgo iespēju, spēlējot piecatā pret četriem. Pārsvars pirmajā trešdaļā spēles ziņā bija mājiniekiem, bet Reinis Petkus savus vārtus spēja nosargāt neskartus - 0:0. 28. minūtē viesu labā vārtus guva uzbrucējs Artūrs Āboliņš, bet nepilnas četras minūtes vēlāk mājinieku sastāvā izcēlās ilggadējais Latvijas izlases hokejists Mārtiņš Cipulis - 1:1.

Perioda otrajā daļā izcēlās nopietnāki asumi starp Lauri Rancevu un Mārci Zembergu, abiem nopelnot pa noraidījumam. Iniciatīva gan joprojām piederēja rīdziniekiem, kuri 38. minūtē arī izvirzījās vadībā - precīzs metiens Jānim Straupem - 1:2. 45. minūtē viesu rindās izlīdzinājumu panāca Artjoms Ogorodņikovs, tādējādi viss izšķīrās spēles beigās. 52. minūtē uzvaras vārtus «Kurbada» labā guva Zembergs (2:3). Izskaņā mūsējie mainīja vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju, bet otro spēli pēc kārtas izglābties nespēja.

21. februārī Jelgavas ledus hallē «Zemgale/LLU» aizvadīs pēdējo spēli regulārās sezonas turnīrā, kad pulksten 19.30 uzsāks cīņu pret Rīgas «Prizmu».

AUTOdoc.lv

0.4022901058197 95(0) - 0.26790356636047 2024.04.16. 18:12 http://www.jelgavniekiem.lv/?act=10&art=42416 ip: 172.71.254.49 usememcache: 1