Arhīva navigācija

«Zemgalei/LLU» jau trešais zaudējums

Raksts publicēts: 2018.02.11. 09:43:30
Raksta autors: jelgavasvēstnesis.lv

Optibet Hokeja līgas (OHL) regulārās sezonas turnīrā trešo zaudējumu pēc kārtas piedzīvojusi «Zemgale/LLU», kas mača gaitā pret pagājušās sezonas čempioni «Kurbads» nonāca iedzinējos ar 0:3, bet galarezultātā atzina pretinieku pārākumu ar 2:3. Līdz izslēgšanas spēļu turnīram atlikušas divas cīņas.

Regulārās sezonas beigu daļā jelgavnieku vajā sastāva problēmas, jo daudzi hokejisti cīnījušies ar savainojumiem, kā rezultātā bieži vien nācies spēlēt trīs uzbrucēju trijniekos, kas «Zemgale/LLU» komandai nav nemaz tik ierasti. Komanda bija zaudējusi pēdējās divas spēles. Tāpat jāatzīmē, ka noslēdzošajām trim spēlēm pirms «play-off» lielas nozīmes nebija, jo jau tagad ir skaidrs, ka regulāro turnīru mūsējie noslēgs ceturtajā vietā un pusfinālā tiksies ar «Mogo».

Mača pirmajā trešdaļā viesiem bija itin liels pārsvars, bet Jelgavas komandas vārtos ļoti veiksmīgi darbojās Rihards Cimermanis. Paši jelgavnieki divas reizes uzspēlēja vairākumā, taču atklāt spēles rezultātu nespēja, tādējādi pēc 20 minūtēm rezultāta tablo vēstīja bezvārtu neizšķirtu 0:0. Otrā perioda pirmajās sešās minūtēs pa vārtiem guva Mārtiņš Porejs un Mārtiņš Gipters, tādējādi pēc divām trešdaļām jelgavnieki bija iedzinējos ar 0:2.

48. minūtē Martins Lavrovs principā izšķīra spēles likteni. 54. minūtē nelielu intrigu spēlē atgrieza Lauris Rancevs, samazinot rezultāta starpību līdz 1:3. 57. minūtē pirmos vārtus jelgavnieku sastāvā guva Jurijs Moiseičenko (2:3), taču izglābties jelgavnieki tā arī nespēja, lai gan izskaņā Cimermani pat samainīja pret sesto laukuma spēlētaju - zaudējums ar 2:3.

13. februārī pulksten 19.15 komandas tiksies vēlreiz, šoreiz jau mērojoties spēkiem Kurbada ledus hallē Rīgā.

2.4407570362091 95(0) - 2.2637989521027 2024.04.24. 06:03 http://www.jelgavniekiem.lv/?act=10&art=42387 ip: 172.69.58.236 usememcache: 1