Arhīva navigācija

«Zemgale/LLU» uzvar līdz šim neuzveikto «Mogo»

Raksts publicēts: 2017.11.26. 09:28:58
Raksta autors: jelgavasvēstnesis.lv

Optibet Hokeja līgas (OHL) regulārās sezonas turnīrā «Zemgale/LLU» izcīnījusi piekto uzvaru pēc kārtas. Jelgavas ledus hallē mūsējie ar rezultātu 3:1 pieveica līdz šim šosezon vēl neuzvarēto «Mogo». Pa vārtiem Emīlam Potāpovam, Kristapam Milleram un Laurim Rancevam. 29. novembrī mūsējie viesosies pie Liepājas hokejistiem.

«Zemgale/LLU» Latvijas čempionāta regulārās sezonas turnīrā bija uzvarējusi pēdējās četras spēles, kā rezultātā ar 25 punktiem izdevās apsteigt pagājušās sezonas čempioni un pakāpties uz trešo vietu. Šīs spēles pretiniece ar 32 punktiem pirms šīs spēles dalīja pirmo vietu, arī Jelgavā ierodoties ar četru uzvarētu spēļu sēriju. «Mogo» bija vienīgā komanda, kuru šajā sezonā Jelgavas hokejistiem vēl nebija izdevies uzvarēt.

Mača pirmajā trešdaļā jelgavnieki izcēlās ar disciplinētu spēli aizsardzībā, pārliecinoši darbojās vārtsargs Rihards Cimermanis, tādējādi savus vārtus izdevās nosargāt neskartus. Savukārt uzbrukumā mājinieki lieliski izmantoja savas iespējas - piektajā minūtē Emīls Potāpovs veikli izslidoja uz vārtu priekšu un ieslidināja ripu vārtos, bet 15. minūtē īsi pēc tam, kad bija noslēdzies vairākums, Kristaps Millers bija veiklākais vārtu tuvumā un precīzi meta ripu vārtu apakšējā stūrī, sniedzot jelgavniekiem patīkamu 2:0 pārsvaru.

Otrā perioda sākumdaļā rīdzinieki uzreiz ar lieliem spēkiem metās uz priekšu, bija brīži, kad jelgavnieki ilgāku laiku netika ārā no zonas, taču uzmanīga spēle ļāva rezultātu saglabāt nemainīgu. Jo ilgāk rezultāts palika 2:0 par labu mājiniekiem, jo vairāk pretinieki sāka nervozēt. Perioda gaitā par rupjībām bija trīs abpusēji noraidījumi. Perioda otrajā daļā labi momenti bija arī mūsējiem, taču pirms izšķirošās trešdaļas rezultāts joprojām bija 2:0.

Trešajā trešdaļā ilgāku laiku uz ledus risinājās itin saraustīta spēle un labu momentu nebija nevienai no komandām. Tuvojoties spēles beigām, pieauga rīdzinieku spiediens, un 55. minūtē no tuvas distances vārtos ripu iebakstīja Juris Ziemiņš. Turpinājumā pretinieki arī ieguva skaitlisko vairākumu, jelgavnieki spēlēja ļoti pašaizliedzīgi, stājās ripu ceļā, pāris epizodēs lieliskā veidā komandu glāba Cimermanis, bet 32 sekundes pirms beigām punktu pielika Lauris Rancevs, kurš ieraidīja ripu jau tukšā pretinieku cietoksnī - 3:1.

«Motivācija bija liela. Redzējām pēdējās spēlēs, ka mums patiešām ir iespēja uzvarēt viņus. Iepriekšējās dienās strādājām pie taktikas, skatījāmies iepriekšējās spēles pret viņiem. Zinājām, ka pie pareizas noskaņošanās un sagatavošanās varēsim ar viņiem spēlēt. Domāju, ka mūsu spēle aizsardzībā uzlabojas. Daudz pie tā strādājam, vairāk cenšamies runāt un atbalstīt viens otru. Kad spēlējam kopā gan aizsardzībā, gan uzbrukumā, tas dod rezultātu,» tā pēc spēles izteicās jelgavnieku aizsargs Mārtiņš Mežulis.

29. novembrī «Zemgale/LLU» dosies uz Kurzemi un viesos aizvadīs spēli pret «Liepāja/Optibet». Mača sākums pulksten 19.30.

0.30956697463989 94(0) - 0.050936698913574 2024.04.16. 21:24 http://www.jelgavniekiem.lv/?act=10&art=41768 ip: 172.69.59.72 usememcache: 1