Arhīva navigācija

«Zemgale/LLU» piedzīvo zaudējumu

Raksts publicēts: 2017.10.14. 17:45:16
Raksta autors: jelgavasvēstnesis.lv

Optibet Hokeja līgas (OHL) regulārās sezonas turnīrā zaudējumus pret pirmajām trim komandām turpina piedzīvot «Zemgale/LLU». Šodien komandai nebija reālu iespēju pacīnīties par uzvaru spēlē viesos pret pašreizējo čempionāta līderi «Liepāja/Optibet» - galarezultātā piedzīvota sakāve ar rezultātu 1:8.

«Liepāja/Optibet» līdz šai dienai bija vienīgā komanda, pret kuru jelgavnieki nebija spēlējuši, jo pirmā paredzētā spēle Jelgavā nenotika tehnisku problēmu dēļ mūsu ledus hallē. Kurzemes komanda demonstrē itin iespaidīgu sniegumu un bija iekrājusi 20 punktus astoņās spēlēs, spējot uzvarēt arī galvenās favorītes un ierindojoties pirmajā vietā turnīra tabulā, kamēr jelgavniekiem bija par desmit punktiem mazāk un ceturtā vieta sešu komandu konkurencē.

Mača sākumā bija laba iespēja izvirzīties vadībā, kad mūsējie ieguva skaitlisko vairākumu - viesi ne tikai nespēja izmantot viena hokejista pārsvaru, bet iekrita vēl arī pretuzbrukumā, un Māris Miezis sniedza 1:0 pārsvaru liepājniekiem. Perioda atlikušajā daļā «Zemgale/LLU» vēl divas reizes spēlēja vairākumā, taču izskaņā pašiem bija jāiztur mazākums. Pēc 20 minūtēm 0:1. Izteikti mūsējie pirmajā trešdaļā zaudēja iemetienos, savukārt vārtu gūšanas iespēju ziņā krietni neatpalikām.

Diemžēl pēc spēles otrās trešdaļas viss lielā mērā jau bija skaidrs - divus vārtus guva Valters Freijs, reizi izcēlās vēl pagājušajā sezonā Jelgavā spēlējušais Romāns Nekļudovs, tādējādi pēc 40 nospēlētām minūtēm bijām iedzinējos ar 0:4. Pēdējās 20 minūtēs «Liepāja/Optibet» pilnībā salauza Jelgavas vienības aizsardzība, gūstot četrus vārtus, bet «Zemgale/LLU» labā goda vārtus guva Ivans Ribčiks, jelgavniekiem galarezultātā piedzīvojot graujošu zaudējumu ar 1:8.

21. oktobrī jelgavnieki aizvadīs nākamo spēli, kad «Liepāja/Optibet» viesosies Jelgavā. Mača sākums paredzēts pulksten 13.30.

1.0538508892059 95(0) - 0.30724668502808 2024.04.19. 08:07 http://www.jelgavniekiem.lv/?act=10&art=41428 ip: 172.71.254.231 usememcache: 1