Arhīva navigācija

BK «Jelgava» uzvar Limbažu komandu

Raksts publicēts: 2017.10.14. 09:49:33
Raksta autors: jelgavasvēstnesis.lv

Latvijas Basketbola līgas (LBL) 2. divīzijas regulārās sezonas ietvaros otro uzvaru tikpat spēlēs izcīnījusi Gata Justoviča trenētā «Jelgava». Vēl pēc pirmā puslaika mūsējie bija iedzinējos ar deviņiem punktiem pret vietējo «OC Limbaži», taču spēja saņemties un galarezultātā izcīnīt uzvaru ar 84:80. 17. oktobrī Jelgavā viesosies Saldus basketbolisti.

2. divīzijas sezonu «Jelgava» iesāka pirms desmit dienām, kad savā laukumā spēlēja ar Kandavas basketbolistiem, kas debitē 2. divīzijas turnīrā. Skaidrs, ka izteiktā favorītu statusā bija pagājušās sezonas čempioni, kuri savu meistarības pārākumu pierādīja arī laukumā - 83:73. Limbažos jau bija gaidāma sarežģītāka spēle, kas arī piepildījās realitātē.

Pirmās ceturtdaļas vidusdaļā jelgavnieki izvirzījās vadībā ar 10:6, bet tad desmit punktu izrāvienu veica Limbažu komandu (10:16). Ceturtdaļas izskaņā divi precīzi metieni Salvim Mētram, tādējādi atkal izdevās tikt tuvāk rezultātā - 14:16. Otrajā spēles nogrieznī jelgavniekiem bija itin lielas problēmas aizsardzībā, pretinieki ieguva arī vairākas uzbrukuma bumbas, kā rezultātā pēc puslaika tablo vēstīja jau itin nepatīkamu deviņu punktu deficītu - 31:40.

Otrā puslaika sākumā tālmetienu iemeta Jēkabs Rozītis, divpunktnieku pievienoja Salvis Mētra, un «Jelgava» ieguva gan labas emocijas, gan pārliecību (36:40). Rozīša divu soda metieni ceturkšņa noslēguma sniedza neizšķirtu - 55:55. Izšķirošajās desmit minūtēs vairākas reizes mainījās vadība, taču aukstasinīgāk pēdējās minūtēs nospēlēja jelgavnieki, realizēja dažus tālmetienus, tādējādi izbeidzot pretinieku cerības uz panākumu un izcīnot otro uzvaru šosezon - 84:80.

Rezultatīvākais ar 25 punktiem Jelgavas vienības sastāvā bija Salvis Mētra, kuram arī sešas atlēkušās bumbas un sešas rezultatīvas piespēles. 20 punkti un sešas atlēkušās bumbas Jānim Bērziņam.

Jelgavas sporta hallē 17. oktobrī viesosies Saldus basketbolisti. Mača sākums paredzēts pulksten 20.

LBL 2. divīzija, 14. oktobris

OC Limbaži - BK Jelgava 80:84 (16:14, 24:17, 15:24, 25:29)

BK Jelgava: Mētra 25, Bērziņš 20, A.Justovičs 13, Rozītis 12, Feldmanis 10, K.Krūmiņš 3, Frīdmanis 1, Bitītis, Atelbauers, Neimanis, Kravinskis

0.37438011169434 95(0) - 0.28828454017639 2024.04.24. 00:39 http://www.jelgavniekiem.lv/?act=10&art=41423 ip: 172.70.131.107 usememcache: 1