Arhīva navigācija

«Jelgava» pārbaudes spēlē uzvar «Gulbeni»

Raksts publicēts: 2011.03.27. 21:46:06
Raksta autors: Gaļina Stubailova

Kārtējo pārbaudes spēli, gatavojoties jaunajai Virslīgas sezonai, 27.martā aizvadīja futbola klubs «Jelgava», kas uz Zemgales Olimpiskā centra mākslīgā seguma laukumā ar 3:2 pieveica šī gada augstākās līgas debitanti «Gulbeni».

Mača pirmais puslaiks aizritēja ar mājinieku pārsvaru – mača 32.minūtē pēc stūra sitiena rezultātu atklāja jelgavnieku aizsargs Mārcis Savinovs.

Otrā puslaika sākumā Mārcis Ošs panāca arī 2:0 «Jelgavas» labā, tomēr drīz vien ļoti precīzs sitiens padevās viesiem, ziņo sportacentrs.com. Vairāk ar bumbu bija gulbenieši, kuri aktīvi centās izlīdzināt rezultātu, tomēr viņus «piebremzēja» Aivars Ķeris, atjaunojot divu vārtu pārsvaru. Vienus vārtus gan «Gulbene» spēja atgūt, tomēr uzvaru nosargāt «Jelgavai» izdevās - 3:2.

Pirmo spēli Virslīgā jelgavnieki aizvadīs 3.aprīlī, kad izbraukumā tiksies ar «Jūrmalas» futbolistiem.

1.6646299362183 95(0) - 1.4540424346924 2024.04.19. 18:29 http://www.jelgavniekiem.lv/?act=10&art=21223 ip: 172.70.131.213 usememcache: 1